Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jeleket ad egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket ad egy lány, amit biztosra vehetek?

Figyelt kérdés
Van egy nagYon jó lány barátom. Én többet szeretnék. Egyre többet vagyunk együtt, setalgatunk meg beszélgetünk. És néha rajta is látszik, hogy mintha neki is tobb kéne. Egyszer ölelget meg puszilgat meg érdekes megszolitasokat használ. Viszont máskor nem nagyon erdeklem. Szerintem ő is ezen vacilal, hogy legyen e több. Szerintetek? Nekem kelkáposzta lépjek ez kétségtelen, csak félek, hogy rosszkor. Szóval lányok, ti ilyen helYzetben mit tesztek, tennétek. A lányok milyen jeleket adnak ilyenkor?
2013. szept. 7. 12:54
 1/5 A kérdező kommentje:
A kelkáposzta helyett a kell* szót akartam :D
2013. szept. 7. 12:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy fiú haverom akit szeretek ölelgetni puszilgatni, sokat piszkálódok vele, és mások szemébe úgy tűnhet h én akarok tőle valamit ,de csak pusztán ugy szeretem mintha testvérem lenne, szóval szerintem ez nem biztos ,hogy ő is ugy gondolkodik mint te. Mivel sokat vagytok mostanság együtt könnyen kiderítheted. Megkérdezed h most ki tetszik neki, vagy hogy tervez e valamit valakivel a közeljövőben..stb. szerintem ez alapján kicsit többet tudhatsz meg :)
2013. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan jel nincs lányoknál, amit biztosra vehetnél. Ha barátok vagytok, akkor pedig szinte kizárt, h valaha is többet akarjon tőled.
2013. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor veheted biztosra, ha megmondja neked őszintén, mit akar. Ha megcsókol (főleg, ha buliban, ittasan), azt se vedd biztosra. Csak azt, ha megmondja kerek perec, hogy többet akar. És ezt kb biztosra veheted, mert csaj vagyok a genyóbb fajtából.


ui: üdv a kelkáposztáknak :DD

2013. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kelkáposztát...illetve a válaszokat :D
2013. szept. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!