Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályból és azt veszem észre, hogy csomószor engem néz és azt érzem, hogy én is tetszem neki, de nem tudok biztosra menni, mert nem mutatja ki. Hogyan deríthetném ki, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Ő bejáró, de érte a távolságot gyalog is megtenném. Ha beszélgetünk, akkor ritkán kezdi ő a beszélgetést.
2010. jún. 11. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, neked kell kezdeményezned, ő a nem-verbális jeleket küldi, úgy látszik:) Szóval beszélgess vele, lenne-e kedve eljönni veled sétálni stb
2010. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd van.

Mivel nyár van, a lányok szeretnek rövid szoknyákban/nadrágokban járni. Amikor épp rövid szoknyában van, (és épp menstruál) húzd ki a tampont belőle. Ha utána mosolyog, bejössz neki:)

2010. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kössz a tippet, de én nem vagyok ilyen "lényegre törő". Még annyit, hogy nagyon sok közös van bennünk.
2010. jún. 11. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Húzd ki a tampont xD hát ezen kikészültem. Amúgy, menj beszélj vele. :) Sok sikert!
2010. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktam beszélni vele, csak az a baj, hogy sosem vagyunk kettesben. Szerdán azt hittem, hogy 45 percre kettesben maradhatunk, erre odajöttek a barátnői :S (na bumm! Ennyit a beszélgetésről).
2010. jún. 11. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj meg beszélni vele. Azzal sok mindent megtudhatsz róla és ha még szerencséd van egy kicsit el is szólja magát.

Amúgy hova valósiak vagytok?

2010. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én soproni vagyok, Ő hegykői.
2010. jún. 11. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!