Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csinálhatta ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálhatta ezt velem? Miért tette? Meghallgassam ezek után?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy srácba,aki szinte tökéletes.Kiderült,hogy a szüleink ismerik egymást és még a nyár elején voltunk náluk egy vacsorán.

Akkor sokat beszéltem vele (akkor beszéltünk először úgy igazából) és a nyáron rengeteget hívott el magukhoz medencézni,filmezni vagy egyszerűen csak dumálni.Folyton vitt magával bulizni,de vigyázott rám vagy néha én rá.

Szülinapomra kaptam tőle egy elég drága ajándékot és sejtettem,hogy többet akar barátságnál.

Ez a suliba is feltűnt szinte mindenkinek és a lányok rengeteget kérdeztek róla meg hogy mi van köztünk.Ezt én se tudtam,mert ő próbálkozott már többször,de félek és tapasztalatlan is vagyok minden téren,szóval rengetegszer kikosaraztam.

Ma este megtudtam,hogy egy fogadás tárgya vagyok.Először nem hittem el,hogy képes volt a legjobb barátaival fogadni abban,hogy szeptember végéig lefekszem vele...De amikor rákérdeztem,akkor nem tagadta le.Eljöttem tőle,de elkezdett magyarázkodni és azóta hívogat és ír.Azt írta,hogy megtudja magyarázni és hogy amikor ebben fogadtak,akkor még alig ismert,akkor beszéltünk először és már alig emlékezett a fogadásra,nem amiatt lógott velem.

Mit csináljak?

Miért csinálta ezt,amikor bármelyik lány az övé lehetne?

Miért nem hagy békén?

Találkozzak vele,hogy elmondja,amit akar?

Mit mondjak neki,ezek után?

16L

(Ő 17 éves)



2013. szept. 7. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
[link] nézd meg ezt a filmet.
2013. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy érzed... Mindenesetre, ha esetleg mégis úgy döntesz, hogy vele leszel, akkor ne hagyd neki, akármennyire is szeretné...
2013. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A "tökéletes" nem ezen a szellemi szinten kezdődik. Láss messzebb a dekorációnál!
2013. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Több minden lehet:

1. Leszarod magasról

a, - vagy felhagy azzal hogy próbálkozik akkor lehet tényleg a fogadás tárgya voltál, és csak ennyi!

b, - nem haggya a dolgot annyiban és teper baromira (szeptember után is!) akár hónapokig! - na akkor elhinném hogy elb--szta az elején!

2. Nem szarod le, hanem próbálod kérdőre vonni

a, - elmondja az igazat, és nem hazudik valóban érez irántad valamit

b, - hazudik és te elhiszed, majd pofára esel esetleg

c, - hazudik és látszik rajta,... valószínű ezek után leszarod.

Ha találkozol vele ezek a kimenetelek lehetnek... Én mai fejjel leszarnám, mert akkor neki kell tepernie és nem kérdőre vonnám, ahol könyebben kap újabb esélyt! így ő lenne nyeregben megint! hiszen itt Te döntenél, nem pedig Ő!

Biztos nehéz lenne, de gondolj arra minek volt a részese! ezt egy "jóó, okéé, akkor felejtsük el, és kezdjük tisztalappal HOLNAPTÓL..." ááá, dehogy ... teperjen, ha tényleg érez irántad valamit!

2013. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben nem hogy meghallgatnám, az életben többet szóba nem állnék vele. Inkább elmondanám a szüleinek, hogy milyen rendes az ő kicsi fiacskájuk. Ha egy kicsit is normálisak, nem fognak tapsikolni örömükben, hogy ilyen gerinctelen embert neveltek.
2013. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan, milyen ember az ilyen, aki egy ilyen fogadásba belemegy? Az érzéseiddel, lelkeddel és nem utolsó sorban a testeddel játszottak, mert szerintük ez vicces. Legyen már benned tartás! Ki a fenét érdekel, hogy megbánta? Mégis milyen ember szórakozik így másokkal? Tennék rá magasról, hogy már megismert, attól ő még nem változott, mint ember! Legyen eszed!
2013. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Annyira nem tudom,hogy mi legyen...Szeretném,hogy fontos legyek neki és hogy küzdjön értem,mert egy részem vele akar lenni.De félek,hogy csak úgy tovább lép és akkor nem lesz semmi.


Hiába mondanám el a szüleinek,nem nagyon érdekelné őket.Nem annyira foglalkoznak vele,csak pénzt adnak neki folyton,bármennyit kér.

Felesleges belekevernem ebbe őket,nem tudnak semmit tenni már.


Tudom,hogy furcsa kicsit,de erről nem csak ő tehet.Senkit nem engedett magához soha közel,mert azt hiszi,hogy az érzelmek csak gyengítik az embereket,a szüleivel nem éppen normális a kapcsolata és az érzéseit elnyomja magában.

2013. szept. 7. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak nehézségei az életben, de ez nem jogosít fel senkit arra, hogy így bánjon az emberekkel.


Látszik, hogy nagyon szeretnél megbocsátani neki, de szerintem, ebben a helyzetben ez lenne a lehető legrosszabb megoldás. Soha nem tanulná meg, hogy mit lehet és mit nem. Ha már a szülei nem tanítják meg a határokra, akkor valakinek meg kell mutatnia. Az ő érdeke is, hogy legyenek következményei a tetteinek... itt az a következmény, hogy elveszít téged.


És bár büntetésnek érzed, mert te is elveszíted őt, de ez csak... illúzió... Mert sajnos soha nem tudnál megbízni benne... sosem hinnéd el igazán, amit mond... megkeserítené ez az egész a kapcsolatotokat.


Hiába szeretnél vele lenni, ez a megaláztatás mindig benned lenne...


Szerintem próbálj továbblépni, hátha ezzel segítesz magadon és rajta is.

2013. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehogy már mentegesd ezt a vadbarmot! Az ilyen kisfiú nem érdemel meg téged. Én azt csinálnám hogy úgy tennék mintha kibékülnék vele, hízelegnék neki meg minden aztán két három hónap múlva benyögném hogy bocs, csak egy fogadás volt.
2013. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiderült már az igazság, nincs mit szépíteni rajta. Nem érdemli meg, hogy vele legyél. Persze meglehet, hogy az idő folyamán megváltoztak az érzései, de az hogy valaki ilyenbe belement sokat elárul róla. A "tökéletes" fiúd egy seg.fej. 17/F
2013. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!