Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket megijeszt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket megijeszt vagy zavar, ha a barátnőtök művész és rettenetesen morbid dolgokat rajzol és fest?

Figyelt kérdés
Kínzásokat, feldarabolásokat, eltaposott, felszúrt állatokat, széttépett állatokat, kannibálokat evés közben, ilyenek.
2013. szept. 8. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavarna, sőt, elkezdenék érdeklődni iránta.

Meg én is rajzolgatok és nekem is volt már olyan rajzom ami volt akinek erős volt már.

2013. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezen kívül nem viselkedik úgy, mint egy pszichopata akkor nem zavar.
2013. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
bolondokkal nem állnék le
2013. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha profin csinálja akkor rendben van.
2013. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit biztos,hogy elgondolkodtatna.
2013. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tudok ilyet, bár nem ismerem személyesen a lányt.

[link] <= róla van szó.

Vannak morbid képei, azt meg kell hagyni, de látható, hogy egy toleráns, aranyos, tisztelettudó, okos lány.


Szerintem addig nincs baj vele, amíg a művész el tudja választani a képzeletet a valóságtól, és a valóságban nem viselkedik úgy, mint a papíron.

2013. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy el tudnám fogadni, de tuti baj van az agyával.



Dexter sem véletlenül választotta a véranalizáló melót, mint kiderült. :D

2013. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!