Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papuska123 kérdése:

Vannak olyan lányok, akik kifejezetten a művészként tevékenykedő srácokra buknak?

Figyelt kérdés

Én nem találkoztam ilyennel. Én 7 évet h úztam le szintetizátorosként és 3-at szaxofonosként, vagyis mondhatom, hogy zenész vagyok mellette verseket írok, de az ismeretségemben lévőek ezt elitélik. Sajnos


.



2013. aug. 27. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én bírom az ilyeneket:D
2013. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én szeretem a zenész pasikat, Bársony Bálint jutott eszembe a szaxofonról:))
2013. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyeken ismerkedsz! És az ismerősi köröd sem megfelelő...
2013. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért ítélik el, mert hallották a zenédet, meg olvasták a verseidet.
2013. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem. Azért ítélnek el, mert nem szeretik a verseket. A szakmabeliek,

szakmatársak dicsérnek.

2013. aug. 27. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kedves kérdező.. de Te diplomás zenész vagy? Csak mert köreinkben a szintetizátort mulatós zenében használják, ami nem igazán művészet( bár ez erősen szubjektív az is igaz).A szaxofon pedig egy olyan hangszer, ami szintén haknizenekarra jellemző. Ahhoz hogy valaki jó szaxis legyen nem 3 év kell.. de nem is ez a lényeg na.Nem túlzás ennyire felmagasztalni a dolgokat? Nekem ez ijesztő kicsit.. nem rossz indulatból mondom tényleg, inkább kíváncsiság.
2013. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én szintetizátoron rock zenéket, jazzt, swinget és zongorás darabokat játszok s szaxofonnal is ilyen fajtákat.
2013. aug. 27. 14:31
 8/13 anonim ***** válasza:
áá akkor ilyen bulis arc vagy :) értem :) általában pedig azt bírják a csajok:)
2013. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem azt kell megszerettetni. hódíts a személyiségeddel. én zenészként sosem bántam, ha nem zenész nővel hozott össze a sors, hanem magam miatt buktak rám
2013. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 starrysky válasza:
Nagyon örülnék, ha összefutnék egy művészi beállítottságú sráccal. Sajnos nem volt lehetőségem, hogy bármilyen hangszeren megtanuljak játszani, így vers/történet/dalszöveg írásban éltem ki magamat. Az én ismerőseim sem tudnak nagyon mit kezdeni a dologgal. Hidd el, vannak még páran rajtunk kívül, csak az ilyen emberekre nehéz rátalálni, hiszen nem nagyon járnak szórakozni, ahol összefuthat velük az ember.
2013. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!