Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan 13 éves lányok/fi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 13 éves lányok/fiúk akik már legalább egyszer randiztak valakivel? Ha igen, elmondanák milyen érzéseket váltott ki belőlük? (idősebbek is írhatnak)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már a "13 év" kiírása komoly felelősséget von maga után ezen az oldalon, ugyanis az összes "kiskamasz" ebben a korban válik két lábon járó erkölcsi csődtömeggé. (tisztelet a kivételnek) De mivel én is ebben a korban vagyok érdekel a véleményetek. Félre értés ne essék, nem a jellegzetes "Mikor csókolóztál először?" kérdésre kérek választ, csak azoknak a véleményére akik ezeken már túl vannak. Lehetőleg olyan "történetet" írjatok, ami erre a korra tehető.

....

Ja, és nem azért kérdezem, mert terveim vannak erre a témára nézve, csak érdekel.



2013. szept. 8. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én barátnőmmel mikor elsőnek randiztunk huuu hát nagyon jó volt igazábol már akkor éreztem hogy jó kapcsolatunk lessz és igy is lett. Sok minden kiderül az első randin, például van e közös téma, szeretitek e azt amit a másik, és ha ezek megegyeznek akkor nem lessz gond, mi két éve vagyunk együtt és még mindig ugyan azt érezzük egymás irán mint amikor első randi után haza mentünk szeretjük egymást! Belőlem kiváltotta a szeretet, és azt hogy már akkor hiányzott, és a kötödést pedig kis 13 éves csiták voltunk :D most meg már el se tudunk szakadni egymástól
2013. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát fogjuk rá, hogy randi volt. Kihívott a haverom a faluba pálinkázni, na mondom ki nem hagyom, megyek. Jól éreztük magunkat egy üveg bor és némi pálinka után (vagyis inkább én, ő 17 évesen már eléggé hozzászokott a piához) megcsókolt, nagyon egymásba gabalyodtunk, így utólag elmondta, hogy csak meg akart d_gni, de nem sikerült neki, én sem voltam annyira oda érte, teljesen komolytalannak indult, de eléggé összecsiszolódtunk több, mint fél év után :) Amúgy nagyon jól éreztem magam de nem csak a pia miatt, hanem mert akkor vyígasztalt is, én vígaszból jöttem össze vele (a volt barátom egy héttel előtte szakított velem) de most már teljesen normális a kapcsolatunk és szeretjük egymást.
2013. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.:)

Jó tudni, hogy vannak még olyan emberek, akik képesek őszintén szeretni. Sok sikert a továbbiakhoz....

2013. szept. 9. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam mikor igazából randiztam. Annyi volt hogy elmentünk késö délután a Strabucks-ba dumálgattunk sétáltunk a duna parton kézen fogva aztán haza kisértem és egy szájra puszi volt a lánnyal. Jó volt jártunk 3 hétig de semmi extra nem volt.
2013. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat... :D

Sokat segítettek...

2013. szept. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!