Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után tartottátok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után tartottátok/ tartjátok a kapcsolatot az exetekkel, beszélő viszonyban vagytok, vagy szóba sem álltok?

Figyelt kérdés

Én most a "Barátságos" szakításra gondolok, minden veszekedés, meg ilyenek nélküli szakításra, ami közös megegyezéssel történt.

Én nem tudnám elképzelni azt, hogy akit ennyire szeretek/ szerettem valaha... Hogy ne maradjon köztünk meg a barátság, vagy mégrosszabb... köszönő viszonyba sem legyünk.. ne szóljunk egymáshoz.. stb..


2013. szept. 9. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát én szakítottam nem olyan régen. Viszont, kiharcoltam, hogy a barátság megmaradjon, a lány sem volt ennek ellenére. Néha duma, de semmi több. Mellesleg a kapcsolat furcsa volt, mert érdekelték a dolgaim, velem álmodott, csak egyszer megromlott, nem is foglalkoztam vele annyira, megbántottam, átvertem, ráijesztettem ezzel-azzal és a végén nem engem tartott hibásnak, hanem magát, hogy nem érezte, hogy ez tényleg az a halálos szerelem. Igazából, már a kinézetembe is belekötött, de addig nagyon jól megvolt. Tehát igazából nem tudom, lehet magának magyarázta be, hogy nem érez úgy dolgokat csak.. mellette meg a hülyeségeimből volt már lehet elég, meg a nem foglalkozom vele. Nem is engedtem, hogy belémszeressen, valahogy a találkozásokkor is barátként tekintettem rá, itthon meg szenvedtem.. volt, hogy várta a csókot, -2 talin, nem kapta meg, utána meg belejöttem, és csak arra kellett szinte, meg a szexre. Később ezt el is mondtam neki.. más alig maradt meg a fejembe, tehát lehet többet érzett mint én. :D Na, de idáig az összes csajommal tartom valamilyen szinten a kapcsolatot. Nem vagyok az az örök haragtartó típus.
2013. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen van akivel tartom a barátságot.

De,van amelyikkl nem, az attól függ hogy miért szakítottunk.

18/l

2013. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van akivel igen, van akivel nem. Ez mindig két emberen, és az ő személyiségükön múlik. Mindenki máshogy reagál a dolgokra, máshogy éli meg azokat, és máshogy akar túllépni. Az biztos, hogy a későbbiekben akadályozhat egy új kapcsolatot, és vitaforrás lesz, úgy hogy ne fűzzétek túl komolyra a szálakat!
2013. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi a szakításunk után beszéltünk minden nap szinte, aztán már csak hetente 1-2 alkalommal, majd havonta párszor és végül abbamaradtak a beszélgetések és ennyi végül is.
2013. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha előre definiálod a barátságos szakítást akkor az után logikus, hogy marad a jó, baráti kapcsolat. Nekem is van ilyen.
2013. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Zakathol ***** válasza:

Mi 8 év után közös megegyezéssel szakítottunk, aztán egy hónapra rá összejött egy sráccal aki - amellett hogy ráadásul munkatársa... - elég rossz társaságból való (fű, speed, meth-kristály és még amikről nem tudunk...) Amikor ezt szóvá tettem a csajnak, hogy hát azért ez nem túl menő amit csinál, akkor még az apjával engem akart "megveretni" meg beállítani egy utolsó szemétláda zaklatónak, úgyhogy nem, nem beszélünk :D

Az én exem, teljesen meghülyült miután szakítottunk, így nincs igényem arra, hogy egy ilyen ember az ismerősöm legyen.

2013. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy kérdés. Mi a véleményetek arról, ha egy kapcsolatban azt mondja a másik, hogy az alap dolog, hogy a szerelmet felváltja a szeretet, és a megszokottság? Ez azt jelenti hogy már nem szeret szerelemből?
2013. szept. 9. 13:51
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy ostoba és áltatja magát. Ha volt barátság és abból lett szerelem, akkor az már nem lesz igazi barátság ismét.
2013. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1,5 éves kapcsolatot után nem beszélgettünk egyáltalán, jobb is volt így mert mikor vmikor újra beszéltünk is rágalmazni kezdett, úgyhogy sok értelmes dolog nem kerekedett volna ki belőle. Én szakítottam és az érdekében szakítottam meg vele minden kapcsolatot, így hamarabb túlteszi magát rajta mindenki.
2013. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az exemmel viszonylag jó, szinte baráti viszonyban maradtunk, vagy inkább jó ismerősök vagyunk. Ez annyiból áll, hogy nagyritkán írunk egymásnak pár sort, pl. ünnepekkor. A szerelem rég elmúlt, jól működő házasságban élek, de emberileg kedvelem, jó szívvel gondolok rá, semmi okát nem látom, hogy ne álljak vele szóba.


Szerintem aki nem áll szóba az exével, vagy direkt kerüli, azt vagy annyira megbántotta, akkorát csalódott, hogy látni sem bírja, vagy még érez iránta valamit.

2013. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!