Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet rávenni egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rávenni egy pasit arra, hogy olyan ajándékot vegyen ami egy nőnek is tetszik?

Figyelt kérdés
Igazából abban sem vagyok biztos, hogy fog az eszébe jutni a szülinapom, vagy a házassági évfordulónk. A vágott virágot utálom...

2013. szept. 10. 11:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hogy hogy hogyan? Minden férfi más és más.

Én már csak tudom...

F

2013. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ... :/

4 éve nem sikerül neki eltalálni, hogy mi tetszik, mi az, amit szeretek! :/

-.-

2013. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha elmondanád neki, hogy mi tetszik egy nőnek (pl neked...) A férfinak is egyszerűbb dolga lenne. Hálás lesz érte, ha elmondod mit szeretsz és mit nem.
2013. szept. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
én bármit megvennék amit csak szeretne, ha lenne barátnőm.
2013. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vedd meg magadnak. Sima ügy.
2013. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szóba hozod valahogy a témát, és kifejted, hogy te milyen jellegű ajándékoknak örülsz, milyeneknek nem...Nem bonyolult, beszélni már csak tudsz.
2013. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Például ismerjen annyira a pasi, hogy kiigazodjon az ízlésedben. Lehet arról beszélgetni, hogy mi tetszik, mi nem. Mi az, amit nem szeretsz, mit nem. Ilyen egyszerű. Azt meg eltalálni, hogy épp aktuálisan azon a napon mire vágyunk, hát nem gondolatolvasók. De ha tudja, hogy szereted mondjuk az orchideát, azt fog hozni. Ha tudja, hogy szereted a marcipánt, akkor marcipános édességet fog hozni. És így tovább.
2013. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem rávenni kell!
2013. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Na megint a szokásos. Hogyan vehetném rá utalhatnék, éreztethetném, jelezhetném

MONDD MEG B+ MIT AKARSZ!!!

2013. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani neki, nem pedig a gondolatolvasói képességeiben bízni, ahogy ti csajok szoktátok.
2013. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!