Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ezek után? Ha fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezek után? Ha fontos voltam neki továbbra is keresni fog?

Figyelt kérdés

2 éve ismerem. Már az első pillanattól egymásra voltunk kattanva. Egy táborban ismerkedtünk meg, ahol mindig egymás sarkában voltunk, de mindketten túl gyávák voltunk hogy el kapcsolat legyen a dologból (a gyávát úgy értem, hogy nem mertünk kezdeményezni). Tehát akkor 2 éve nem volt semmi!

Idén ugyanabban a táborban találkoztunk megint. (2011 óta egyáltalán nem láttam). Itt viszont már tudtam hogy lesz valami komolyabb. Benne volt a levegőben. Sátrakban aludtunk, és úgy hozta a sors, hogy egymás mellé kerültünk. Az egyik este megcsókolt, és azt mondta hogy szeretné ha járnánk. Belül teljesen el voltam ájulva, mert erre vártam már 2 éve... Akkor este sokat beszélgettünk kettőnkről. Elmondtam neki, hogy nekem már 1,5 éve van barátom. Megkérdeztem tőle hogy miért várt eddig. Azt válaszolta hogy akkor volt egy kapcsolata, ezért meg volt kötve a keze. Elmondtam neki,hogy bármennyire is szeretnék vele lenni, nem tehetem. Azzal váltunk el, hogy megbeszéltük kettőnk között marad az az este...

u.i. Kövezzetek meg, de nem bántam meg azt az estét. Olyan régóta vártam már rá.., nagyon fájt amikor el kellett engednem. :(


2013. szept. 10. 18:32
 1/5 anonim válasza:
Egy kapcsolat az érzelmeken alapszik. Hogyha mást szeretsz, mindenkinek jobbat teszel,ha a szívedre hallgatsz.
2013. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd te, a másikkal meg szakíts. Csak rabolod az idejét, könyörgöm, 2 éve a tábori pasiba vagy szerelmes.
2013. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kolosszus22 ***** válasza:
42%

Nem igazán értelek, persze valahol becsülendő, hogy kitartasz a régi mellett, ez értékes tulajdonság. Ugyanakkor már 2 éve ezt a gyereket szereted, most elküldöd és visszamész ahhoz akit ezek szerint nem szeretsz igazán (tehát előbb vagy utóbb valszeg vége lesz majd így vagy úgy).

26F

2013. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Van barátod de ezzel kefgélsz ROHA DJ MEG TE BÜ DÖS RIAB NC !!!!
2013. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
NEM FEKÜDTEM LE VELE!!!!
2013. nov. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!