Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek tud/tudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tud/tudott egyből az első együttlétről az anyukátok, vagy utólag mondtátok el?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátommal több, mint 2 hónapja együtt vagyunk és szeretjük egymást, jól kijövünk, így hát a szeretkezés sem maradt el. Megtörtént a dolog, viszont édesanyukám úgy tudja, hogy még nem feküdtem le a barátommal. Minden rendbe volt/van. Tisztába vagyunk a védekezéssel és minden ilyesmivel. Ma megerősítette, hogy még nem is szeretné,hogy lefeküdjek vele, mert szerinte korai lenne. 15 éves vagyok. Arra gondoltam, hogy nem is beszélek neki erről, csak majd ha úgy gondolja most már ideális lenne, majd hiheti azt, hogy valóban most szeretkeznénk elsőre. Ti hallgattátok már el az anyukátoktól, hogy már nem vagytok szüzek? Vagy ha barátotok van szeretkeztek, viszont erről anyuka nem tud? Köszönöm előre is az értelmes válaszokat és a segítő készséget!
2013. szept. 10. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, nagyon nem mindegy, hogy ez mikor történik meg, vagyis a lány mennyi idős. Ha 15 éves, mint te, akkor anyukád joggal aggódik, meg fél, hogy még korai. Mindenesetre ha rákérdez, én azt mondanám, ne hazudj neki, ne tagadd le. Ha nem kérdez rá, akkor maximum nem szellőzteted.

Az én esetem nem releváns a tiédhez képest, mivel én kifejezetten későn, már felnőtt nőként és nem tiniként veszítettem el, és nem éreztem úgy, hogy ezt az édesanyámmal szükséges közölnöm.

2013. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is 15 voltam és a mai napig nem téma ez nálunk. Nem kérdezte, nem mondom.

L19

2013. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 19 voltam és nem mondtam el anyukámnak nem kérdezte és azóta sem volt soha téma

24/L

2013. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem kérdezi akkor nem kell említeni ha kérdezi akkor mond el hogy megtörtént ha hosszú a kapcsolatotok nem mondj majd semmi rosszat csak rákérdez hogy biztos vagy a döntésedben hogy jól tetted? ha vége lesz jön az agymosás hogy nem szabad magad oda dobni de nyugodtan mond el neki ha kérdezi :)
2013. szept. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked mondani, ha rákérdez, akkor semmiképp se hazudj. Ez fontos!


Az én anyukám 23 éves koromban kérdezett rá, amikor az akkori barátommal voltam. Róla tudott először. Meg is mondtam. bár meg is bántam.


A szüzességemet 19 évesen vesztettem el. Nem tudott róla hogy akkor már volt barátom. Nem éreztem azt, hogy közölnöm kell vele.


Mai napig nem tudja, hogy mikor is vesztettem el.


A férjemet 5 hónap járás után mutattam be. Senki más pasit nem ismert:)



27/N

2013. szept. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!