Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A ryanairnél jegyet rendeltem...

Joe488 kérdése:

A ryanairnél jegyet rendeltem Londonba 3 főre, az első ill. a második probálkozásnál hibát jelzett, de 3. sikerült, de sajnos a ryanair mind a 3 foglalást utólag elfogadta így egy gépre 3x ugyanazt lefoglalta, hogy tudnám törölni a 2 rossz foglalást?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Felhívod az illetékeseket vagy írsz emailt.
2013. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt hogy sikerült összehoznod? Ha levonta a pénzt elsőre akkor minek csináltad még 2x? Amúgy meg ha sikeresen foglaltál először akkor a 2. és 3. próbálkozásnál a rendszer figyelmeztet, hogy teljesen ugyanerre a névre épp az imént foglaltál és vigyázz nehogy duplán foglalj ugyanarra.
2013. szept. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Felhívod az illetékeseket vagy írsz emailt."


Kinek ír emailt? Neked? Vagy? :)

Mert a ryanairnek nem igazán lehet emailt irkálni.


Felhívni szerintem felesleges, nem valószínű, hogy visszakapja a pénzt, de lehet próbálkozni. Persze csak emelt díjas telefonon tudod felhívni a ryanairt:

0690 982 213 - A hívás díja bruttó 155 Ft/perc.

A mobilhálózatból vagy más hálózatból kezdeményezett hívások többe kerülhetnek.

A telefonszám hétfotol péntekig 08:00-18:00 CET, szombaton 10:00-17:00 CET és vasárnap 11:00-17:00 CET között hívható.

2013. szept. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Email-t nem lehet küldeni, a telefont senki nem veszi fel, azért sikerült 3x megrendelni, mert az első 2 alkalommal azt írta hogy a rendelés sikertelen volt, sőt a pénzt sem vonta le a kártyámról, majd 1 óra múlva a 3 foglalást egyszerre, és nem figyelmeztetett hogy már van erre a névre foglalás.
2013. szept. 10. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:

És levonta a pénzt 3x?

Akkor viszont próbáld meg felhívni őket tényleg és mondd el mi volt, hátha megértőek lesznek. De írtam hogy mikor tudod hívni. Lehet rosszkor hívtad őket.

2013. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen levonta 3x, és a megadott időponton belül hívtam, kb 80percet szántam már rá percenként 155 ft-ért.
2013. szept. 10. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:

8*155?? 12500Ft-ot eltelefonáltál? :O Akkor már érdemesebb lett volna a másik számukat hívni. Az sokkal drágább, de elvileg jobb esélyekkel veszik fel:


"0690 900 753 - A hívás díja bruttó 458 Ft/perc.

A mobilhálózatból vagy más hálózatból kezdeményezett hívások többe kerülhetnek.

A telefonszám hétfotol péntekig 08:00-20:00 CET, szombaton 10:00-18:00 CET és vasárnap 10:00-17:00 CET között hívható."


Bár azt továbbra sem értem, hogy miért nem ellenőrizted le az első foglalás után, hogy sikerült-e. Igaz, ehhez tudni kellett volna azt hogy kell: ryanair oldalán a foglalásaim kezelése menüpontban kell megnézni és itt akkor is meg tudod nézni ha nem írt foglalási kódot, mert más, általad ismert adatok alapján is be tudja azonosítani a foglalást, ha sikerült.

2013. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztm a foglalásaimat az első foglalás után 1 órával és az állt benne, hogy nincs foglalásom, majd rá egy órára megjött egyszerre mind a 3, a megkapott email-ek után én nem check-oltam egyiket sem, ez számít valamit?
2013. szept. 10. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!