Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú sokszor néz rám akkor jelentheti azt hogy tetszem neki? És ha ránézek,de el is kapom a tekintetemet akkor abból azt leszűrheti hogy nekem tetszik? Párszor olyan is volt,hogy egyszerre néztünk egymásra. Kérlek segítsetek! Tanácstalan vagyok.
2013. szept. 10. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszhetsz neki :).
2013. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Könnyen előfordulhat. De egyáltalán nem biztos hogy lépni is fog feléd.
2013. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne!

inkább szemezz vele és mosolyogj abból tuti leszűri :D

2013. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2013. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) Ha tényleg tetszhetek neki akkor mit csinálhatnék hogy valamit ő lépjen?mert kissé félénk vagyok.. én 16 vagyok,ő pedig 15
2013. szept. 10. 21:02
 7/7 anonim válasza:
Folytasd vele a szemezést és ha ő is kapó rá akkor menj oda hozzá ha ő mer és kezdj beszélgetést vele te. Minek várnál rá, hisz a XXI. században élünk, nem a középkorban. Lényeg folytasd a flörtöt és ha kapó rá csak gyerünk :)
2013. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!