Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen csajom? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen csajom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves srác vagyok, komoly kapcsolatom még nem volt, pedig mostanában eléggé vágyok egy barátnőre. Tisztában vagyok azzal, hogy nem nézek ki jól, nem vagyok helyes, viszont nem vagyok hájas, és magas vagyok. Ezért próbálok az én kaliberemből válogatni.

Igazából fél éve szerelmes vagyok egy lány osztálytársamba, nagyon sokat szenvedtem miatta, de mivel ő szebb lányban, mint én fiúban (nagyobb elvárásai vannak), kosarat kaptam, de az a vicces, hogy egyre többet dumálunk mióta "udvaroltam" neki.

De szeretném elfelejteni, nekem akkor is fontos a belső, a külső meg csak részben (ne legyen k*-rva kövér, és igánytelen, az átlagosan kinéző lányok már tetszenek).

Már kiszúrtam egy másik csajt, elég sokat beszélgetek vele, egy évvel alám jár a gimiben, nem tudom, hogy viszonyulna a járáshoz. Viszont eléggé tapasztalatlan vagyok, nem tudom mit csináljak, milyen "jeleket" adjak, és amikor majd járni akarok vele akkor mit csináljak (mondjam meg neki? smároljam le?)

Örülnék a normális válaszoknak, bocsi, hogy hosszú lett :)

16f



2013. szept. 11. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
ha bejössz neki úgyis adni fogja magát a történet. ha meg nem, akkor a fejed tetején is állhatsz kb. amúgy meg indulj ki abból, hogy kb ő is hót béna és ugyanilyeneken parázik.
2013. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha találkoztok, és megölelitek egymást puszild meg, ha ő puszil meg téged akkor bejössz neki, beszélj vele erről, találkozzatok minél hamarabb:)
2013. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!