Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha én is bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én is bejövök neki meg ő is bejön nekem?

Figyelt kérdés
Van egy osztály társam és megtudtam hogy tetszem neki ezért randira hívtam csók is volt és látszik h tényleg tetszem neki és nekem is nagyon tetszik ez a lány, de őt nagyon zavarja hogy osztály társak vagyunk és nem tudja eldönteni mi legyen...hogyan tudnám jobb belátásra bírni?

2013. szept. 11. 18:03
 1/7 anonim válasza:
menj át egy másik iskolába
2013. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vigyél neki sört.
2013. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szar ügy mond neki ha szakítanátok akor ne utàljon meg és ne kerüljön...
2013. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Ha idén/jövőre végeztek,igazán le lehetne sz_rni már ezt az osztálytárs témát... Mit érez? Mit szeretne? Csak emiatt nem? 9.-10. osztályban oké,talán nem kéne,mert ha rosszul sül el,akkor is elég sokáig kell nézni egymást ha tetszik,ha nem,később meg egyrészt érettebbek vagytok,így a kapcsolatok is tartósabbak szoktak lenni,másrészt meg észre se veszitek,hogy elrepül ez a kis idő,aztán egyből nem lesztek osztálytársak. Főleg,hogy 11-12-ben már rengeteg olyan óra(fakt) van,mikor nem vagytok együtt,meg ott van az is,hogy az utolsó két évben sokkal jobban rá kell hajtani a tanulásra,nem lesz arra idő,hogy elegetek legyen úgymond egymásból.:)(mert általában ez szokott a baj lenni az ilyen osztálytársas dolognál,hogy "túl sok" már a másik)

Mi van még... Pletykálókat lesz_rni,rosszindulatúakat szintén(ilyenkor amúgy is a legtöbben a maguk dolgával törődnek inkább),aztán sok sikert! :D

2013. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaaj... ez legyen a legkisebb baj:D legyél vele jóban, meg minden, ne foglalkozzatok ezzel az osztálytárs-dologgal...

lehet hogy a lányt azért zavarja mert nem szeret igazán vagy pedig azért mert cikinek érzi ezt az osztályban... de meg fog oldódni ez a probléma, csak nyugi:D

2013. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
istenem. miért van mindenki odáig ettől az osztálytárs témától? ha szeretitek egymást, együtt kell lennetek, ha meg nem seg*fej, akkor szakítás után nem fogja szétkürtölni hogy mekkora szemét vagy (ha et szakítasz.) semmiképp se mondj neki olyat, hogy 'nembaj, ha szakítunk, akkor megoldjuk' hanem próbáld az mutatni inkább, hogy ti soha nem fogtok szakítani. még ha nem is így van. egyébként a csaj részéről ez egy kicsit azt is jelenti, hogy lehet, hogy ő szakítana majd... érted? 14/L
2013. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :) hát valahogy kipuhatolom vagy nem tudom
2013. okt. 23. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!