Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bejön egy srác a suliból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejön egy srác a suliból és néha nezzük egymast meg ha vele szembe megyek a folyoson akkor visszafordul, és elkezdi nézni a hirdetéseket. Lehet h miattam mer azthiszi enis odamegyek? Lehet hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk és szótlan srác.Amugy barátnőim mind mondjak hogy gyönyörű vagyok,de tutdom magamrol hogy nem és nem azért mondom,hogy sajnaljanak meg minden...Mi a véleményetek??képet nem tudok mutatni...
2012. dec. 29. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj egyszer oda te is. :)
2012. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 isshosenkin ***** válasza:

Most ha én erre válaszolok akkor már mindent tudni fogsz?

Igen..


És majd most jönnek az újabb kérdések..legközelebb tedd fel egybe az egészet....

2012. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz ,hogy nalam két évvel nagyobb ő kilencedikes én 7. es vagyok és folyton a haverjaival van...
2012. dec. 29. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá:) szerintem arra várt. ha meg nem, akkor sem lehet belőle semmi rossz, legalább megismeritek egymást
2012. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha idősebb.
2012. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. senki nem kötelez arra,hogy válaszolj :) de azért köszi a jótanácsot!!!
2012. dec. 29. 18:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Az osztályában vannak a suli dívák...szoszerint modellcsajok és akkor pont én aki nem is tul szep??Van egyaltalan egy fikasznyi esely??
2012. dec. 29. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen helyzetben, és igen én kellettem neki, nem a dívácskák. ha egyedül van nyugodtan menj oda, vagy küld a jeleket stb:) 14/L

4es voltam

2012. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!
2012. dec. 29. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!