Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges beleolvasni a pasink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges beleolvasni a pasink uzeneteibe? Mi a velemenytek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 23:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

tök' mindegy, hogy a pasid-e vagy egy jóbarátnőd vagy anyád vagy bárki más - mert senkinek nem illik beleolvasni az üzeneteibe. tudod, magánszféra. ha szeretné veled megosztani, akkor majd szól és megengedi, vagy akár ő kér fel arra, hogy olvasd el ezt és azt.

engedély nélkül nem bámuljuk mások belső, saját dolgait.

2013. szept. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg ha két ember tényleg közel áll egymáshoz akkor simán meg is mutatják egymásnak kivel mit beszéltek úgyhogy messze vagytok még attól hogy tényleg közel kerüljetek egymáshoz
2013. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Arra értem h nem szabad szidalmazni pedig ez a kérdés nagyon megindító a számomra.. :D

Amúgy nem beteges ez egy teljesen egészséges dolog, na mindegy.

Sajnos megértem az effajta bizalmatlanságot az emberek felé de nem élhetsz burokban, és az eléggé gáz ha így neveltek sőt KU**A gáz, ha azt mondod h az elmúlt 5 pasid mind megcsalt azt mondom h oké de így nem lehet gyereket nevelne ne viccelj már..

2013. szept. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én megértem, de nem szép dolog.

ha normális kapcsolatom lenne ami ugyebár bizalmon alapul, eszembe nem jutna

2013. szept. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!