Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire undorító dolog beleolvasni a párom facebookjába?

Figyelt kérdés
Nincsenek egymás előtt titkaink,ő is tudja az én jelszavam,én is az övét,eddig még nem olvastam bele sose,se telefonjába,de most vki bogarat ültetett a fülembe,és nagyon frusztrálva érzem magam:(
2012. okt. 15. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legalább megtudod, hogy van-e okod aggódni. Én nem éreznék lelkifurdalást. Miért ne nézzek bele abba, ami előttem van?
2012. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem olvasnék bele.
2012. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem illik beleolvasni.

Ha már nem bízol a párodban beszéljetek erről.

2012. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Szúrópróbaszerűen, sok havonta 1x, ha zavar, akkor belefér. Legalább megnyugtat.

Megbízom a páromban, úgyhogy biztos nem fogok semmit találni, jó érzés ezt ténylegesen látni.


Most mondjuk volt egy 8 hónapos kapcsolatom, és egyszer sem néztem meg, mert nem éreztem szükségét. Ez a legjobb.

2012. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon ismerős helyzet... anno egy volt haverom, és a volt nője között is kezdődtek az ellentétek. Először ,,csak" egymás jelszavát tudták, majd jött a közös fész, majd újra külön... és az ellentétek, hogy ki kit jelölt be, kinek lájkolja a képét, kommentjét, stb. Hidd el nekem, nem jó a másik privát szférájában kutakodni, mert az mindenkinek jár.
2012. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és hidegen hagyna ha beleolvasna akár face-be akár telefonba.


Nem értem miért kell ezt így felszívni :D

Akinek nincs titkolni valója, miért ne engedné? :D

2012. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tyler913 ***** válasza:
Nekem már volt abból nagyon komoly konfliktusom a barátnőmmel,hogy beleolvasott az üzeneteimbe. Majdnem szakítás lett a vége. Nagyon aljas dolognak tartom,ha valaki a másik üzeneteit elolvassa a háta mögött,függetlenül attól,hogy van-e az illetőnek vaj a füle mögött vagy sem.
2012. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel az a problémám, hogy nem csak konkrétan a barátod privát szféráját érinti a dolog. Ha őt ez nem zavarja, az az ő dolga, de Facebookon, telefonban, e-mailben stb. más emberek vele folytatott kommunikációjával is találkozol -- nem a megcsalásra gondolok, hanem egy barátra, családtagra, ismerősre, aki írt neki, és nem a te szemednek szánta az üzenetet (vagy akinek írt, és csak az illetőre tartozik a téma). Engem nagyon zavarna (sőt zavar, mert eszembe szokott ez jutni), amikor írok valakinek, hogy ezt esetleg egy partner vagy más illetéktelen is elolvassa majd. Számtalan okból lehet bizalmas egy ilyen üzenet.


Mindenesetre engem nagyon frusztrál, hogy ha személyes dolgokól írok valakinek, akkor az nem biztos, hogy kettőnk között marad. Mindig nagyon vigyázok, hogy amit nekem írtak, azt más ne láthassa -- nem a saját, hanem a mások titkainak védelmében. Elvárnám tőlük is, hogy ne osszák meg a jelszavaikat, ők is védjék az én titkaimat, bizalmas üzeneteimet.


Egyszóval úgy érzem, ha nincsenek két partnernek titkaik egymás előtt, az csak a saját titkaikra kellene, hogy vonatkozzon. Engem ez mindenképp visszatartana attól, hogy belenézzek a barátom személyes kommunikációjába, ha elvileg engedné, akkor is.

2012. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a lány osztálytársaim belépnek pasijuk facebookjába,és pasi tudta nélkül utánanéznek ne hogy szakitsanak
2012. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyeneket a jellemtelen emberek csinálnak. Akik félnek (jogosan, hisz sz*rt sem érnek) hogy elhagyják őket.
2012. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!