Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Van köztetetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Van köztetetek olyan, aki szereti ugyan a baratnöjet, de alig jelentkezik nala? Es, ha igen akkor miert?

Figyelt kérdés
Erzem,hogy szeret,de ez elbizonytalanit nagyon! :(
2013. szept. 12. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, de mostanában nagyon fáradt, ezért nem is keresem annyira. :( Túl sokat használtam írásra...
2013. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehat,csak nem akarod zavarni?
2013. szept. 12. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
#1 -> #2: [link]
2013. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az első válaszoló arra utal, hogy az ő barátnője a keze és mivel elkezdődött az iskola, sokat kell írnia, elfárad neki, úgyhogy kevésbé veszi igénybe a szolgáltatásait:D
2013. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem kell a távolság.Persze ez nem azt jelenti,hogy nem akarom hetekig látni.Hanem azt,hogy heti 2-3 találkozó és 4-5 beszélgetés elég.
2013. szept. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyan én lány vagyok, és tudom, fiúknak szól a kérdés, ezért elnézést, hogy közbe írok, de - az én barátommal ugyan minden nap beszélek, de van úgy, hogy csak este. És ez azért van, mert napközben dolgozik, egyszerűen nem ér rá felhívni. Fogadd el te is, hogy talán csak más dolga van! :)
2013. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De a parom valamikor egy hetig Sem jelentkezik!Ez szerintem nem okes!
2013. szept. 12. 16:31
 8/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Igen, akkor az már baj.

2013. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:(
2013. szept. 12. 16:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fiú,szóval bocs,hogy ide tolakodtam!Viszont megvan a véleményem arról,akinek egy héten keresztül nincs két szabad perce minimum egy smt-t írni a saját barátnőjének.Tudod,erre nincs kifogás meg mentség,egyszerűen nem érdekled és nem szerelmes.Eljátszani bármit el lehet,viszont a tettek bizonyítanak,meg ahogy veled viselkedik.
2013. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!