Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen típusú lányok jönnek be? (külső, belső)

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel én nem vagyok olyan mint az átlagos fiúk én nem írom le, mert kitűnnék a tömegből...
2013. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem vézna olyan akin úgymond van mit fogni :D

belsőre legyen kedves aranyos és nem árt ha nem hülye p*csa.

16/f

2013. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1: Pl. szerény?...


Kérdező: belső: 100% megbízható, őszinte, értelmes

Külső: telt idomok, legyen rajta mit fogni, sötét haj

2013. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

külső:

vékony, majdhogynem extrém sovány lányok is. Fő hogy alacsony is legyen ezek mellé. Adjon a külsejére legyen igényes, öltözködjön nőiesen.

belső:

tudjon szeretni, legyen megbízható, legyenek céljai az életben, álljon ki az igazáért, ne legyen irányítható

2013. szept. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Külső:Vörös haj kék szem párosítás nyerő.Átlagos test,kicsi de formás mellek.

Belső:Kicsit csendes,okos,hűséges,kicsit ügyetlen,félénk,együtt érző,türelmes,nem féltékenykedik.

2013. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne legyen egy örült, megbízhatatlan, egoista valaki, aki csak magát tudja szeretni. Ki tudjam nézni belőle, hogy ha lesz egy gyereke jobban szereti magánál, és képes lesz a családjának élni.

Legyen higiénikus, és festékmentes. Sovány, normál, vagy kicsit túlsúlyos testalkat, kedves arc.

2013. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külső: én szeretem a szőke hajat de egyébként mindegy ha van olyan ami megfog :D szeme színe is mind1 ha szépnek látom :D legyen mit rajta fogni ne legyen az az anorexiás p*csa :D

belső: ne legyen plázap*csa meg ez a mai "tömeg" féle lányok. 16/F

2013. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!