Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel, ha belezúgsz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel, ha belezúgsz a lány belső énjébe, külsőre viszont nem annyira jön be?

Figyelt kérdés

Kezd megesni velem ez. Egy éjszakásnak indult, de azóta is beszélünk, és egyszerűen a sok hülyesége, meg beteg dolgok amikről beszélünk XD rabul ejtenek.

Augy eléggé modortalan, és másokkal bunkó lány, viszont elviseli a makacsságom, és a hisztijeimet is.

Külsőre nem igazán az esetem, magas (170 cm) kicsit husis, legalábbis nekem már az (57 kilo), arcra sem valami szép..:/

Eléggé lesz/rom tipusu életfelfogása van, ami szintén nem tetszik benne.

de a beszédtémák meg asok eszméletlen baromság amikről beszélünk, hihetetlen...nem volt még iylen lány, aki ennyire tolerálta volna ezt az oldalamat is.


Szóval ti mit tennétek?

((külsőre azért nem az esetem, mert az eddigi barátnőim mind 160 cm körüliek voltak, és nagyon vékonyak))


22 évesek vagyunk



2013. aug. 27. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg vele, ha elfogadja minden oldalad és önmagad lehetsz vele, még össze is jöhet

de csak ha te is el tudod fogadni az ő hibáit

2013. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aspikami ***** válasza:
Engem nem érdekelne. Ha tetszik a személyisége nem az izgat a legjobban, hogy hogy néz ki. Jó azért ne legyen 200 kilós, de különben nem igaz. Amúgy szerintem próbáld meg. A külsején még simán tud változtatni. Sok sikert! :D
2013. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy bele, akkor nem számít az sem, ha objektíve tudnád, hogy nem a legszebb lány a világon. A szépség összetett dolog. De ha azzal küszködsz ahányszor ránézel, hogy nem tetszik, akkor inkább hagyd. Amúgy meg adj időt magatoknak, nem hajt a tatár. Barátkozzatok, szexeljetek, nincs abban semmi rossz.


Ha együtt maradnátok, néhány alapszabály:

- Soha de soha ne mondd el neki hogy valaha külsőre nem jött be. Soha. Temesd el ezt az érzésedet örökre, ne beszélj róla senkinek, magadnak se. Se soha senkinek, se havernak, se másik lánynak.

- Soha ne véleményeztesd senkivel a lányt. Ne kérdezd meg tesódtól, havertól hogy tetszik-e. Te szereted és ez a lényeg.

- Lehet amúgy, hogy te se jöttél be neki elsőre, erre gondoltál már? Mindenesetre ha együtt maradtok, halmozd el dicséretekkel. Mondd neki, hogy nagyon tetszik, sorold fel hogy (a külsején) mit találsz izgatónak... Ez fontos neki is de neked is.

2013. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ui: én már voltam szerelmes kifejezetten csúnya lányba és kifejezetten gyönyörűbe is, és a két végpont között itt-ott elhelyezkedő lányokba is. Ha te elégedett vagy önmagaddal, akkor teljesen mindegy, hogy a másik milyen, ha egyszer szereted. Ha tényleg szereted.
2013. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

170 cm 57 kiló és husis?? Ugyanilyen magas vagyok, annyi hogy nem 57 kiló hanem 56. és én kifejezetten vékony vagyok, lenne még hova híznom. Na mindegy, lehet csak erős a csontozatom.


Amúgy velem megesett ez. Unokatesóm haverjával beszélgettem sokat az interneten. Nem tetszett külsőleg. Mindig a rövid tüsis hajú, világos szemű, tőlem magasabb pasik jöttek be. Ő pedig barna rövid hajú (nem tüsis, bele lehetett túrni) barna szemű és velem egy magas volt.

DE! olyan jókat eldumáltunk. Állandóan megnevettetett, feszt felhozott témákat. Beleszerettem. Másfél évig tartott. Fontos a belső, de a külső is. Nem vonzódtam hozzá. És azok a dolgok, amiken régen nevettem, már idegesített benne. Bár ez én vagyok. Te attól megpróbálhatod, veszíteni nem veszítesz. Nem mondom azt, hogy én is ennyire ragaszkodom hozzá, hogy világos szeme legyen és tüsis haja, mert tetszett már meg több barna hajú, barna szemű pasi, de az előbbi a zsánerem :D

2013. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés lelki szegénységről tanúskodik.
2013. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 haemorgen ***** válasza:
Elhívnám találkákra, és majd menet közben eldönteném, hogy működne-e, mi kell tőle.
2013. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ma lesz a tali, filmezésre áthívtam. szex nemlesz, mert megvan neki, de lehet nem is baj. remélem fogok tudni józan döntést hozni.
2013. aug. 28. 09:39
 9/11 anonim válasza:
és hogy döntöttél? megosztanád?
2014. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

persze. kb 1 hónapig "jártunk" találkozgattunk, sokat szexeltünk..kb csak arra kellett...szép vagy sem. közbe mással is kavartam.

de véget vetettem a játéknak. mindkettejüket ejtettem. azóta sincsen senkim. sem kaland sem komoly. kváázi száműzetés...és még mindig nyomaszt az őt megelőző exem emléke..nagyon hiányzik....:(

2014. jún. 2. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!