Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány a "barátzónájába"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány a "barátzónájába" tett engem. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány az osztályomban, aki nagyon tetszik. Nos, vele beszélgettem minden este Facebookon, vagy Viberen, és a suliban is igen gyakran, szinte minden szünetben. Egyszer csak egy beszélgetés során valahogy oda jutottunk, hogy nem szeretné ha lenne köztünk valami, de nagyon jó barátjának tekint. Mivel én sem hittem/hiszek a fiú-lány barátságban, ezért a segítségeteket kérném. Most mit csináljak? Nagyon oda voltam érte, talán ez is volt a baj. Nem tudom. Azt is mondta hogy ha szerelmes lennék belé, akkor nagyon rosszban lennénk. Na ezt viszont nem akarom. Talán ez volt a kristálytiszta utalás hogy nem tetszettem neki. Nos, akkor most mit csináljak? Előre is köszi a válaszokat!
2013. szept. 12. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el, ne is beszélj vele. mondani könnyebb mint tenni jól tudom, viszont ez az első lépésed ahhoz, hogy ne legyél csicska..
2013. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fogadd el, hogy ott vagy.
2013. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat. Szóval akkor 0% esély?
2013. szept. 12. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Igazából kevesebb mint 0%.

Ha bekerülsz a zónába kb annyira leszel vonzó a lány számára mint egy asztali lámpa. A nőknél az első benyomás a döntő. Ő ott elrakott téged havernak, átmászni gyakorlatilag lehetetlen, nem éri meg a vesződést.

2013. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:D Hát jó rendben, köszönöm szépen a válaszokat... Majd talán valamikor egy másik... XD
2013. szept. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!