Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, ferfiak! Melyik szamotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Melyik szamotokra a 3 legvonzobb es legtaszitobb noi tulajdonsag?

Figyelt kérdés
Nincs bennem megfelelesi kenyszer, csak kivancsi vagyok, hogy mi tetszik nektek es mitol ijedtek meg. Nem kell feltetlen tulajdonsag, irhattok kulsore vonatkozo dolgokat is :)

2013. szept. 13. 00:17
1 2
 11/19 GrimmjoWwW ***** válasza:
taszító : ha nincs benne annyi gerinc, hogy nem azt mondja hogy igen vagy nem, hanem azt hogy lehet, pedig pontosan tudja hogy mit akar..
2013. szept. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, h nem, az elég gáz, ha a lány nevettet meg mindig engem, nekem meg nem sikerül őt. Én alapvetően szeretem, ha egy lányt meg tudok nevettetni, s utálom a fapofákat, akik semmin se tudnak nevetni. Ez a 4. rossz tulajdonság (5-ös, azaz 6-os vagyok :DDD), bár ebbe a tulajdonságba lehet, h beleszól az addigi élete, nehéz sors..., de pl. tesóm is ilyen (nem lány), h nem tud nevetni szinte semmin egy jót, ami k**vára zavar, főleg, ha egy olyan poént sütök el, amin sokan besz*rnának.
2013. szept. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Vonz: kedvesség,odafigyelés,kompromisszum készség

Taszít: lenézés,arrogánsság és amikor folyton fogyózik és emiatt "egészségesen" eszik.

2013. szept. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

Ki gondolta volna hogy a sok csóró az anyagiasságot is a rossz tulajdonságok közé sorolja.


Szerintem rossz tulajdonság(belső, a külső egyértelmű, nézzen ki jól és ne legyen ápolatlan):ne legyen hisztis, ne akarjon az érzelmeire hatni és így olyat elérni amit nem szeretnék, ne használja a szexet fegyvernek(nálam ez nem is válik be), ne rendelje alá magát nekem, ne ragaszkodjon az elavult szokásokhoz ami a férfi nő helyét illeti, de ez már több mint három így többet nem írok.


A lényeg hogy ne olyan legyen a nő, aki olyannak tekinti a kapcsolatot, hogy az én vagy az ő akaratának kell érvényesülnie. Veszekedés nélkül szépen, érvekkel, meggyőzéssel jussunk közös nevezőre. Az olyan dolgokat nem is mondom mint hűség stb. az azért magától értetődő.


Jó tulajdonságokat nem is írok, mert akiben a fentebb leírtak nincsenek meg, az szerintem megfelelő partner.


Ja és még egy, a legfontosabb talán, ne a szerelemre akarja építeni a kapcsolatot.

2013. szept. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 viktor123456 ***** válasza:

Taszít: hiszti, mondanivaló nélküli folyamatos beszéd, önálló éltének hiánya

Vonz: adja meg azt az érzést, hogy minden nap úgy érezzem, hogy másik nővel vagyok; legyen kicsi, akivel szex közben körbe lehet járni a szobát; legyen formás és feszes

2013. szept. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Jó: intelligencia, kedvesség, őszinteség

Rossz: ribiség, anyagiasság, hazudozás

2013. szept. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Vonzó:

- empátia (a női nem egyik legjellemzőbb pozitív tulajdonsága az empátia és a gondoskodás)


- intelligencia (érzelmi és racionális)


- önállóság (ne nekem kelljen még az utcán azt is megkérdezni, merre van wc ha pisilnie kell, mert neki "oan naon cikis")


Taszító:

- önző, egoista királylányként viselkedés (nem nézem, milyen a pasi, csak azt, hogy milyen hozzám, mit kapok tőle; ha mindez nem a lehető legkényelmesebb, akkor a pasira kenek mindent)


- hisztérikus érzelmi manipulációra való hajlam (a konfliktushelyzetben célozgatás, hangos

hiszti, mosolyszünet és mártírkodás a érzelmek kimondása és felelősségvállalás helyett)


- felszínes érdektelenség (semmi önálló érdeklődés, csak párkapcsolatok, kisbabák, kiscicák és ezek facebookon történő osztogatása, kommentálása)

2013. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Vonzó: bohém, okos, csalfa

taszító: lekezelő, buta, felületes

2013. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A csalfa vonzó? Ember, jól vagy? :D
2013. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!