Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit készítsek neki meglepetésnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit készítsek neki meglepetésnek?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a páromat valamivel.. Valami olyan dologra gondoltam amit el tudok én is készíteni neki. Fiúk ti minek örülnétek ? Pl csináltam már neki párnát. A kedvenc figuráját hímeztem rá. Vettem már fűzőt combfixet. Kapott tőlem táncot is. Főzni mindig szoktam neki,az már nem lenne újdonság számára. 24 éves lány vagyok a párom is 24. szereti a fegyvereket és az autós játékokat. tudnátok segíteni ? Nincs semmilyen alkalom csak szeretném meglepni és kifogytam az ötletekből.
2013. szept. 13. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet vad lesz az ötlet, de szerintem a puncid kend össze vízfestékkel/temperával és nyomd rá egy lapra amit bekeretezel és kész.
2013. szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy egy "kuponfüzetet", amit ha olyanja van, beválthat, és akkor élvezheti, amit amúgy nem mindig csinálsz neki. (ezt már te tudod, micsoda legyen)

Aztán ezt BÁRMIKOR" igényelheti, de ha nincs nála a füzet, akkor nem lehet beváltani. :D (persze kisbetűvel oda lehet írni, hogy mások előtt nem, meg megszégyenítésként sem lehet használni, stb stb, de ha túl sok szabályt írsz mellé, akkor elveszíti a varázsát. :D)

2013. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első tényleg elég furi de egyébként nem rossz :D második válaszoló.. nagyon jó ötletet adtál :D ezt megcsinálom.. :D eszembe nem tudott volna magamtól :D szerencsére a barátom vevő mindenre szerintem élvezni fogja :D
2013. szept. 13. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
;)
2013. szept. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!