Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan utaljak rá? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ppetra99 kérdése:

Hogyan utaljak rá? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves gimnazista lány vagyok, és sajnos a szüleim válása miatt iskolát kellett váltanom. Az osztályomba jár egy nagyon helyes, vicces fiú.

Nagyon tetszik, szoktunk is beszélgetni Interneten, iskolában is. Nincsen barátnője, és nekem sincsen barátom. Nem tudom,hogy mit érezhet irántam, de hallottam mástól,hogy jó fejnek tart. Szeretnék rá utalni,hogy tetszik, de "gyáva nyúl" vagyok elmondani/írni neki. Tudnátok segítséget írni?


Köszönöm!



2013. szept. 13. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldj jeleket, lehetőleg, amikor ketten vagytok. Egy érintés a kézre v máshová, egy mosoly, közelebb húzódsz, aztán meglátod hogy reagál. Ha pozitívan, akkor meg nyugodtan "szedd fel" ha ő nem kezdeményez.
2013. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
osztálytársammal soha nem jönnék össze, mert ha véletlen szakítotok, márpedig megunjátok egymást idővel, akkor k...a kellemetlen lesz a dolog. Most nem hiszed el ezt nekem, de jussak eszedbe fél év, vagy több* után! :D
2013. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apróbb jeleket küldj felé :D
2013. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, próbálj többet kettesben lenni vele, és a helyzet adódik, ha bejössz neki a társaságodat kedvelni fogja és keresni. És ez onnantól úgyis alakul magától. :)
2013. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!