Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálják meg vagy hagyják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják meg vagy hagyják el a nők azt a pasit, aki anyagi gondok miatt depressziós lesz?

Figyelt kérdés

Számtalanszor tanúja voltam már, hogy egy pasi elvesztette a munkahelyét, rosszul alakult a befektetése, stb, de a vele szemben támasztott elvárások nem csökkentek. Emiatt persze nyilván depressziós lett, amiért a párja meg szimplán elhagyta.


Ellenben, ha nő vesztette el az állását, általában azt tapasztaltam, hogy egyszerűen kibekkelte azt az időszakot a párja vagy a szülei pénzén, aztán ment minden tovább rendjén.


Mi a különbség? Meg egyáltalán, miért akarunk üzleti vállalkozást csinálni egy kapcsolatból/házasságból?


2013. szept. 12. 14:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Üdvözöllek a való világban!
2013. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam még ilyet! Se magamon se a környezetemben! Pedig az én párom többször elvesztette már a munkáját de csak feszültebbek voltunk de kitartottunk! Valószínű nem elég erősek ezek a kapcsolatok!
2013. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
Azért, mert különböző személyekről beszélünk. Nem hagyja el minden nő a párját, ha rosszul megy nekik és az összes férfi se marad a párjával, ha rosszul megy neki.
2013. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

Mert a nőknek az erős férfi kell.

Tapasztalat. Rengeteget kínlódtam, mire rájöttem.

2013. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
És hála istennek nem minden pasi lesz depressziós, ha gondja támad:D Inkább megoldja. Mint ahogy egy valamire való nő is a saját gondjait.
2013. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Kizsákmányolta, kipipálva, elakadt a pénzcsap.

Jöhet a következő...


Nagyvonalakban erről van szó.

2013. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%

Egy pasi ne legyen depressziós. A nők szeretik a határozott, optimista férfiakat akik erőt sugároznak akkor is ha sz@r helyzetben vannak...

26F

2013. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Régen a legjobb vadász volt a kívánatos a nő szemében. A törzse legkeményebb hímje.

A mai világban ki tud mindent megadni a nőnek? Biztonságos életet garantálni? Akinek van hatalmas vagy pénze. Előbbivel mindig együtt jár az utóbbi, az utóbbival meg el lehet érni az előbbit. :)

ez ilyen egyszerű. Belénk van kódolva, hogy a legjobb kell. Az hogy ki a legjobb mindig az aktuális társadalmi berendezkedéstől függ.

2013. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

Hát sajnos ez így van.

Nem egy ilyet láttam már.

Elég benézni a Családi kategóriába, ott szinte tiszta sor, h a feleség másfél évig otthon van munka nélkül, de egy pasira már egy hónap után ki vannak akadva.

2013. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

páromnak majdnem egy évig nem volt munkája hiába keresett vagy túlképzett volt rá vagy nem eléggé hiába jelentkezett a végén már szó szerint mindenre....és én kitartottam mellette segítettem

szerintem ez alap ..azért mert férfi nem sikerülhet neki mindig minden

2013. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!