Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy azért szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy azért szakítot a szerelmem másfél év után mert 3 hónapja a vizsgám előtt csúnyán flegmán beszéltem vele?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja a vizsgámhoz egyre közeledve nagyon ideges voltam minden dühömet a szerelmemen töltöttem ki:( flegma voltam vele stb. nem úgy beszéltem vele ahogy kellett volna nagyon megbántam ezt ő is tudja. szeret még azt mondta és hogy megtud nekem bocsájtani. miért kínoz engem?:( nem csaltam meg soha tudja ő is:( azt mondta h nagy butaságot csinált és szombaton megbeszéünk mindent:( de ez nekem nagyon rossz így:(


egy 16 éves szerelmes kislány:(


2008. júl. 2. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinném, hogy ez ekkora ok lett volna... Az viszont elég rosszul hangzik, gogy csinált valami nagy butaságot... Nem lehet, hogy amíg te kicsit kikészítetted, ő máshoz menekült egy kicsit?? Nem akarlak elkeseríteni, de ebből túl sok jó nem sülhet ki szerintem!!
2008. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha huzamosabb ideig elviselhetetlenül stresszes voltál, akkor végülis elképzelhető, hogy nem bírta tovább, de lehetne kitartóbb. De ha megbeszéltétek,akkor nem értem, mi a kérdés. :) Most kicsit nem olyan, mint volt, de még helyrejöhet.


Viszont arra készülj fel, hogy ha 16 évesen ennyire parázol egy vizsga miatt, abból nem sül ki semmi jó. 18 évesen majd ott lesz az érettségi, ami még mindig életed egyik legkönyebb vizsgája lesz. Ha meg fősulira, egyetemre mész, félévente lesz vizsgaidőszakod, és ha mindegyikben ennyire hisztis leszel, azt nem fogják a pasik elviselni. Próbáld nyugodtabban kezelni a helyzetet. Nekem is nagyon fontos, hogy minden vizsgám a maximumra sikerüljön, de azért azt mindig figyelembe kell venni, hogy a környezetedhez való viszonyod bármilyen vizsgánál sokkal fontosabb!

2008. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én megértem a barátodat.Nagyon rossz lehetett Neki...Megértem, hogy a vizsga miatt, de nem lenne egészségesebb nem parázni? Nem sikerülne jobban a vizsga? Talán jobb lenne ha a Barátodat használnád nyugtatóként és most nem a kiabálásra és veszekedésre gondolok :D

Am igaza van az előttem író embernek: Érettségikor mi lesz? És Fősulin? Sok sikert a szombathoz! SZORÍTOK NEKTEK!!!

2008. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt, hogy most a három hónappal ezelőtti ügy miatt akarna szakítani. Viszont könnyen lehet, hogy akkor annyira megromlott a kapcsolatotok, és azóta sem jött rendbe. Amúgy miből vizsgázol 16 évesen?
2008. júl. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiatalság bolondság :)

Neked ez még életreszóló probléma, úgyhogy válaszolok :D

A Te korodban még minden megeshet, úgyhogy nincs veszve minden, de máskor ne legyél csak azért hisztis, mert rossz napod van, vagy legalábbis ne azon töltsd ki, aki nem érdemli meg. Ez jó lecke, csak fájdalmas.

2008. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) amúgy angol előrehozott érettségit tettem:(... Legelső ilyne volt nem tudtam hogy hogy megy főleg h idegen nyelv.. de megtanultam a leckét és köszönöm a segítséget:)
2008. júl. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!