Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után honnan tudhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után honnan tudhatom hogy szerelemből hiányzik az illető, vagy csak megszokásból?

Figyelt kérdés
3.5 éve vagyunk együtt. Pár napja szakítottunk, összevesztünk, tehát amolyan közös megegyezéssel lett vége. Pont amiatt vesztünk össze, mert úgy látom hogy őt nem érdekli a kapcsolatunk, és kijelentette hogy nem tervez velem közös jövőt. Viszont mondogatta mindig hogy szeret a kapcsolat alatt, csak a tettei nem ezt mutatják már kb 1 éve. Még úgy érzem lenne esélye hogy újra kezdjük, ha én úgy döntenék hogy beletörődök ebbe hogy ő nem veszi komolyan a kapcsolatot. De nem tudom azt sem el dönteni hogy én szeretem e még. Nagyon hiányzik azóta, sírtam miatta, és kétségbe vagyok esve hogy milesz velem nélküle. De ez lehet hogy csak a megszokás miatt van, hogy elvesztettem a legbiztosabb pontot az életemből, sajnos senki nincs rajta kivül, se barátnők se rokonok, csak ő volt nekem. Lehet hogy emiatt érzem úgy hogy vissza akarom kapni, vagy azért mert szeretem még? Hogy lehet el dönteni?
2013. szept. 13. 15:16
 1/4 A.R. ***** válasza:
100%

Ha ilyeneket tapasztalsz azt kérlek szépen kihűlt szerelemnek hívják. És igen csak megszokásból ragaszkodsz hozzá különben te se írnál ilyeneket. Sima pszichológia. Nekem most lett vége az első nagy szerelmemnek ugyan csak 1.5 év volt de eljegyeztem meg minden és kivágott mert élni akar :DD


20/F

2013. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A.R. ***** válasza:
Előző vagyok: Mégis túltettem magam és most boldogabb vagyok mint valaha. Keress egy pótlékot helyette és nem fog fájni annyira utána meg elfelejted.
2013. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"kijelentette hogy nem tervez velem közös jövőt."

Szerintem felejtsd el, ebben minden benne van.


Én is most létem ki egy 3,5 éves kapcsolatból. Szeretjük egymást, de bizonyos dolgok miatt nem működött a kapcsolatunk, és rájöttem, hogy nem tudok vele tervezni. Pont azért nehéz, mert egyébként jó lenne.

Csináltam is hozzá egy topicot: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


:)

2013. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tervez veled közös jövőt.


és te még újra akarnád kezdeni? ne alázd már meg magad...


ilyen kijelentés után tudod kinek kéne....

2013. szept. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!