Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt fogják gondolni hogy papucs vagyok?

Figyelt kérdés
Kollégáimmal lemegyünk bulizni csak srácok, de én egyedül vinni fogom a barátnőmet is. Attól tartok, hogy emiatt papucsnak fognak tartani a kollégák.
2013. szept. 13. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor dobd be a közösbe és hozz nekik egy Jäger-t! Te leszel a király!
2013. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy tipp: ne vidd a barátnődet... pasis programra nem kell
2013. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pendulum92 ***** válasza:
Én nem értem ezt, nekem a barátnőm olyan, mint a legjobb haverom, barátom is egyben. Lehet vele sörözni, jókat hülyülni, mint bármelyik másik emberrel. Nálam nem lenne kérdés az, hogy vigyem-e őt is. Szerencsére nem sok ember van, aki ne bírná őt. De amúgy ezér miért tartanának papucsnak? ne foglalkozz már ilyenekkel, legyél határozott, mert így tényleg papucs leszel, és nem a kérdésedben szereplő dolog miatt.
2013. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért mert senki se hozza a párját. Meg gondolom másképp viselkedik mindenki ha egy nő is ott van. Legalábbis aki úriember.
2013. szept. 13. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha te szeretnéd, hogy ott legyen a barátnőd, vidd magaddal, ha nem szeretnéd, ne vidd. Neked a kollégák határozzák meg, hogy mit tehetsz és mit nem, vagy hogy milyen ember vagy? Ennyire már ne legyél talpnyaló csicska!

Ha az a baj, hogy pasi buli lesz és jobban szeretnél egyedül menni, mondd meg a barátnődnek. De hogy azért félsz elvinni, mert juj, a kollégák mit szólnak, az már gyerekes.

2013. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen félek. Tudod a többséghez kell alkalmazkodni egy társaságban. Így szokás.
2013. szept. 13. 22:04
 7/12 anonim ***** válasza:
méghozzá Nike papucs
2013. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, szokás alkalmazkodni, de azért ennek is vannak határai. Egyébként teljesen érthetőnek tartanám, hogy ha azért nem vinnéd a barátnődet, mert ez egy fiú buli lesz. Csak az indok volt furcsa, hogy félsz, hogy papucsnak néznek.

Szerintem az előbbit még a barátnőd is megértené.

2013. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem egyszeri alkalom ez a buli, később megismétlitek. Fogd fel ezt a partit úgy, mint tanuló pénzt. :)

Ittasan úgyis kibukik majd belőlük, jó ötletnek tartják -e a dolgot. Ha zavarja őket, máskor ne vidd el "csak pasi estre" a barátnőd, biztosan megérti majd a helyzeted.


Az pedig becsülendő, hogy te szeretnél alkalmazkodni a többséghez, nem pedig "ki ha én nem?" felfogással, gondolkodás nélkül tönkrevágod a bulit.

2013. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. szept. 13. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!