Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Előszőr aztmondja, hogy milyen jó csaj vagyok csaktúl fiatal(kemény 3évvel vagyok fiatalabb nála) és messze lakom, utánna bókolgat és rá másnapra összejön egy másik csajjal?
2013. szept. 13. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert egy kisgyerek és semmit nem vesz komolyan, csak d-gni akar. Amit veled nem tehet meg, mert túl fiatal vagy, és messze laksz. A másikkal meg igen. Mellesleg, az, hogy egy pasi bókol, SEMMIT NEM JELENT. Csak mi nők már túl sokat képzelünk bele. Szimplán udvariasság lenne alapból.
2013. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ebbe már csak az a legrosszabb, hogy én komolyan megszerettem
2013. szept. 13. 22:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem baj! Elfelejted! Ne beszélj vele! Csinálj mást! Fájni, fog, igen, igen, igen. De ezt kell tenned.
2013. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem húzta tovább az agyad!
2013. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lesz olyan könnyű osztálytársam így kerülni nem nagyon tudom.

Utálom, hogy mindig csak felejteni kell sohasem lehet élvezni a szerelmet. :S

2013. szept. 13. 22:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó nem lehetsz te olyan idős ha osztálytársad.... akkor meg ne sírdolgálj, lesznek nagyobb fájdalmak. És lesz, aki hozzád illik. Csak nem most. Örülj, hogy nem húzott meg... De hogyan is az osztálytársad ha 3 évvel idősebb nálad? O.o hoppá hoppá valaki itt butus? :D
2013. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
esti gimi így az osztálytársam 19 éves vagyok
2013. szept. 13. 22:33
 8/11 anonim válasza:
Szia, velem is hasonló szitu volt csak sokkal tovább és mélyebben, nem az osztálytársam volt, de napi szinten minden szabadidőm vele töltöttem.. Sajnos felejtened kell,ami nagyon nehéz,hosszú és fájdalmas lesz. Ne 1-2 héttel számolj ha komolyan szereted. Igazából keresni fogod a válaszokat de egyértelműt úgy sem kapsz,talán nem sejtette,hogy végül összejön a másik lánnyal és jó lettél volna akkor.. (undorító) vagy éppen azthitte,hogy majd nem fog ennyire fájni ha előtte bókol. Neki sem feltétlen volt könnyű helyzete.. de a döntést neki kellett meghoznia, a döntést,hogy kit és hogyan választ.. De amúgy tudta,hogy szereted vagy csak utalgattál rá? Mert ha nem mondtad neki konkrétan akkor talán azért,de sajnos már késő.. majd jön más aki feledteti! ;) 19/F
2013. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ellőszőris köszi ezt az értelmes hosszú választ :)

másodszor meg ha abból nem esett le neki, hogy azt mondtam ő a legeslegjobbfej pasi és, hogy milyen különleges más mint a többi akkor tudom sajnáli

sajnos megint én szívtam meg viszont minden szerelem elmúlik idővel

2013. szept. 13. 22:47
 10/11 anonim válasza:
Az ember buta, az utalásokat általában hiába érti,elfelejti,mivel nem konkrétan közölte a másikkal,így tompul meg nem lesz olyan biztos, mi is ezen buktunk.. Idővel elmúlik .. hát igen valószínűleg.. a figyelmet el kell terelni, tombolni kell de csak ésszel :)
2013. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!