Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt? Akar még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Akar még valamit?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok..első szerelem..első szakítás...csúnyán összevesztünk..és közöltem vele, hogy vége...erre nem írt semmit...majd mondtam neki, hogy találkozzunk és beszéljük meg, mire azt mondta, hogy már semmi közünk egymáshoz, és hagyjam. Másnap rákérdeztem, hogy mi volt ez a tegnapi..és azt mondta, hogy már nem szeret annyira, hogy velem legyen. Mondtam neki, hogy találkozzunk és mondja a szemembe. Meg is tette. Dee..a szakítás..hétfőn volt...vasárnap találkoztunk előtte..semmi olyat nem láttam rajta, amiből azt szűrtem volna le, hogy nem szeret...és magától eszébe se jutott szakítani?..annyira bizonytalan válaszokat ad...Egy hét telt el azóta, egyszer azt mondja, hogy nem tudja pontosan, hogy jól döntött-e..de maradjon így, egyszer meg azt, hogy biztos a döntésében. Sokan mondták, hogy másik lány lehet a dologba..de ismerem annyira...és tudom, hogy nem. Kérlek segítsetek!!!
2013. szept. 9. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Használd a szádat és a szavaidat amiket nem hiába kaptál meg a jóistentől és kommunikálj vele.
2013. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el ..komunikálok..egyszer tök normális...egyszer meg bunkó. A normális válaszaiból is inkább azt szűröm le, hogy azt akarja, hogy vége legyen..de nem az érzelmei miatt. Nem az aki könnyen kimondja amit érez..ezért nem tudom..miért... megse próbál magának/nekünk adni egy esélyt.
2013. szept. 9. 20:16
 3/6 anonim ***** válasza:
most mi van.. szerintem te nem tudod mit akarsz, meg sem próbál nektek adni egy esélyt? amikor te mondtad ki hogy vége? és akkor csodálkozol hogy össze van zavarodva? ha még te is (gondolom hogy adod neki elő a dolgokat) ezt csinálod?
2013. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
végig hazudta a kapcsolatunkat..végig úgy tudtam h leszokott a cigiről..de nem..végig szívta...adtam volna neki esélyt..mondtam is neki..ha válaszol h igaz-e akkor nincs vége..csak válaszoljon..nem válaszolt...utána meg..hogy már "nincsennek benne érzések"..
2013. szept. 9. 20:25
 5/6 anonim ***** válasza:

végülis te szakítottál vele nem csoda ha össze zavarodik ... szóval

de miértvesztettek össze ??

2013. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írtam...cigi...és nem volt kijelentve a szakítás
2013. szept. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!