Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Miért nem találok egy normális fiút?

Figyelt kérdés

Másodjára esek bele szinte ugyanabba a hibába, ha valakit érdekel, esetleg járt már hasonló cipőben és tudna segiteni, irjon privátot, pls.

20/L


2013. szept. 14. 14:42
 1/9 kismutyesz_ ***** válasza:
Már megint te...
2013. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is kiírhatnám ugyanezt a kérdést:

"Velem van a baj? Miért nem találok egy normális lányt?"

2013. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
keres többet amugy is itt gyakorin rengeteg jóképü helyes normális aranyos fiu van nemtudtad???:D csak keres rá ilyen kérdésekre hogy helyes pasik vannak itt??? na és nézd meg hihetetlen nem??:D
2013. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók, szerintem amíg nem tudjátok, mi történt ezzel a lánnyal(nekem elmondta) addig jó lenne ha befognátok, és megtartanátok magatoknak a szánalmas beszólásaitokat! Parasztok -.-
2013. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond el nekem is :)25/f
2013. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az utóbbi időben arra jöttem rá, hogy az ilyen nyavalygós lányok valójában azért vannak egyedül, mert rohadt válogatósak, ha ezt le tudod küzdeni, és az átlag férfiaknak is adsz esélyt, hangsúlyozom, csak esélyt kell adnod, semmi többet, akkor elképzelhető hogy nem itt fogsz nyávogni
2013. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:
Mesélj, bár a "kingushercegnö" név lég beszédes.
2013. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, nagyon koszonom, hogy megosztottad velem a roppant ertekes gondolataidat, csak ugy kozolnem, hogy egy 4 eves kapcsolatom ert veget, engedd mar meg kerlek, hogy "nyavogjak"....

Ahhoz, meg hogy hol teszem, rohadtul semmi kozod! -.-

2013. szept. 14. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:

normális?


Luke, rá fogsz jönni, hogy sok igazság, amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik

2013. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!