Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27-30 éves egyedülálló nőkről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-30 éves egyedülálló nőkről mit gondoltok, defektesek?

Figyelt kérdés
Olvastam itt párszor, hogy a 30 év körüli férfiakat sejetnek, defektesnek nevezték. Részben biztosan van köztük olyan is, akinek saját hibájából nincs párkapcsolata vagy nem is szeretne. De mit gondolnak az emberek az egyedülálló nőkről? A férfiak is tele vannak fenntartásokkal, hogy vajon miért van a nő egyedül, mondjuk egy dekoratív, értelmes nő.

2013. szept. 14. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyáltalán nem,csak még nem alakult úgy neki.
2013. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne defektes aki egyedülálló ?
2013. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az élet produkál furcsa dolgokat.... Most én is egyedül vagyok, hátam mögött egy 8 éves kapcsolat. Így alakult. Jobb, mintha elvált lennék, 2 gyerekkel. 28/N
2013. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy mivel a korosztályom, jobban kell mint egy fiatalabb.
2013. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azok.Nem tudni ki miért van egyedül.Na meg aztán vannak eléggé furcsa emberek is párkapcsolatban.Csodálkozom,hogy ők hogyan tudnak abban lenni egyáltalán.
2013. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 zöldág válasza:
Szerintem idö után , ugy is hányzik, férfi,neki lennék, belemenék, uj kapcsolatba,hogy feledjek.
2013. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ASOT ***** válasza:

Igen mert sokaknak a fejében megfordul az ilyenkor hogy tuti valami probléma lehet vele ha eddig nem talált senkit akár nő vagy férfi az illető.

De azt mondom sz...arjál rá magasról.

2013. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
semmi előítéletem nincs, meg kell előbb ismerni a másikat. egyébként még pozitívum is nekem, ha egy ilyen nő egyedülálló - merthogy én is az vagyok. :D
2013. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még mindig szenvtelenül várják a Mr. Tökéletest aki Ferrárin érkezik, és potyognak a nemzetibankok a zsebéből

Hadd várjanak csak, ehe-ehe-ehe...

2013. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Max rosszul sült el egy hosszabb kapcsolatuk pl.


Nekem is van ilyen ismerősöm. 5 és fél év után ért véget a kapcsolata 1 éve. Így 28 évesen kezdhet újra ismerkedni, párkapcsolatot kialakítani stb.


Ettől még nem defektes, csak nem jött neki össze. Előfordul.


Nekem a minap mondta egyik munkatársam, hogy már manapság az a ritkább ami velem történt. Hogy szerencsés voltam ilyen téren, mert én 24 éves korom óta együtt vagyok a férjemmel, tehát viszonylag fiatalon megtaláltam az igazit.


De pl a testvéremnek még soha nem volt pasija, semmilyen formában. Na ez az a kategória amit én nem tudtam elviselni... hogy még csak ne is próbálkozzak.


27/N

2013. szept. 16. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!