Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba? :/ (bővebben lent )

Figyelt kérdés

már 2 éve ismerem és nagyon jóban vagyunk. elmondjuk egymásnak a titkainkat is és minden nap írjuk egymásnak hogy szeretlek. mindig ha vele beszélek hirtelen jó kedvem lesz még akkor is ha épp előtte szomorú voltam. nem tudom ő mit érez irántam igazán. minden nap rá gondolok és álmodozok is róla este.

16/L


2013. szept. 15. 01:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne rosszalkodjatok. A hölgynek válaszoljatok rendesen.

Próbálj meg beszélni vele, vagy először próbálj meg valahogy tapogatózni. Esetleg nem lehet hogy kevered kicsit a barátságot a szerelemmel? Én már jártam így :/

23f

2013. szept. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nem tudom.. lehet, hogy csak jól esik, hogy egy pasi sokat törődik veled.. de az is lehet, hogy tényleg beleszerettél.. és hát ez, hogy ennyit beszéltek, meg hogy írjátok minden nap egymásnak, hogy szeretlek.. ez azért eléggé azt mutatja, hogy ő is érez irántad valamit, mert a pasik általában nem szoktak ennyit lelkizni egy baráttal, főleg egy lánybaráttal nem..:)
2013. szept. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!