Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a legjobb barátom szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Mindketten 15 évesek vagyunk, általános iskolában lettünk legjobb barátok. Mindig éreztem,hogy tetszem neki,de azóta szerelmet vallott ,hozzátette azt is,hogy tudja,nincs esélye nálam stb.

Nekem már van barátom,szintén osztálytársak voltunk.

Eleinte a legjobb barátom alig tutta elviselni,hogy Vele vagyok,mert ők is haverok és nem értette,hogy miért járok vele.(Tudniillik régebben nem kedveltük egymást a mostani barátommal.:D)

Mostanra már elfogadta,de azt érzem,hogy egyre inkább rám telepszik.

Nem tudom elviselni már. :/



2013. aug. 17. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Micsoda elcseszett szerelmi háromszög.Ebből még a Twilightnál is jobb filmet lehetne forgatni.Na meg a legjobb barátod is telve van önbizalommal: "hozzátette azt is,hogy tudja,nincs esélye nálam".Mire vársz?Mondjuk meg, hogy mit csinálj?Döntsél úgy, ahogy jónak látod és majd tanulsz belőle...
2013. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szerelmet vallott, úgy, hogy tudta kibe vagyok szerelmes. Nem tudtam kezelni, próbáltam nem másként hozzáállni, de baromi sokszor összevesztünk, megromlott kapcsolatunk. 1 évvel később újra szerelmet vallott, akkor nagyon összevesztünk, viszont már 5 hónapja egyszer sem vesztünk össze, van egy barátnője 3 hónapja, akit először úgy elemzett, hogy olyasmi mint én.


Csak annyit akartam, hogy a srác szenvedni fog, de idővel túllép rajtad, és talán újra legjobb barátok lesztek.

2013. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elnézést..tudta*

egyébként nekem is úgy vallotta be,hogy tudta,kit szeretek,ezért is mondta azt,hogy nincs esélye.

2013. aug. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!