Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy lány ha szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy lány ha szerelmes?

Figyelt kérdés
...

2013. szept. 15. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
állandóan keresi a pasi társaságát, nem önmaga szóval inkább ne is akard tudni :D
2013. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgatott szétszórt kicsit hiperaktív legalábbis én ilyen vagyok :D
2013. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak mert most van egy lány, akivel hát, majdnem járunk, de mostanában sok baj éri, és bár azt mondja tetszek neki meg minden én most nem úgy érzem.olyan szomorkás. de tényleg most minden baja van csak nem tudom, hogy ha szerelmes és egyszerre sok baja van, szomorúnak kéne lennie vagy inkább boldognak?
2013. szept. 15. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pont mint a második. Állandóan csak pörgök, akár a pasi társaságában, akár nem, alig lehet leállítani. :D
2013. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam a szerelem van addig előtérben, amíg nem kapom meg. Így, hogy együtt vagytok, lehet, hogy más problémák háttérbe nyomják az érzéseit.

Öleld meg, adj neki egy puszit, és éreztesd, hogy mellette állsz.

2013. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, főleg neked utolsó:)

jöhetnek még válaszok!

2013. szept. 15. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan a szerelem, hogy ha az egyik fél nem szerelmes, akkor az Isten mentse meg a másiktól Őt. Ha mind a ketten szerelmesek egymásba, akkor meg maga a mennyország.
2013. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi de nem éppen ez volt a kérdésem:)
2013. szept. 15. 13:00
 9/10 anonim ***** válasza:
De most már ezt is tudod.
2013. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát kössz:DD
2013. szept. 15. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!