Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már előre rettegek, mit csináljak? Bővebben lent, elég hosszú.

Figyelt kérdés
Nálunk nemsokára kezdődik a suli, én most megyek 10-be. Az a helyzet, hogy van egy lány az osztályomból, akibe totál beleestem. Már elég régóta tart részemről a dolog, tavaly nagyon jó barátok lettünk. Ám év vége felé egy kissé eltávolodtunk egymástól, olyan volt, mintha haragudott volna rám, pedig igazán nem volt miért, nem bántottam meg semmivel. Aztán most megint jön a suli, megint a mindennapok, minden hétköznap látom majd. A jó barátságunkat annak köszönhetjük, hogy közel ültünk egymáshoz és sokat beszélgettünk. Most meg fogom kérni az osztályfőnökömet, hogy öltessen a közelébe de hallgasson arról hogy én kértem. De akkor is tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak ezen túl, hogy közeledjek felé. Sok olyat olvastam itt gyakorin, hogy egy lány beleszeretett a legjobb barátjába, aki fiú volt. Ez vajon nálam is működhet? 9-ben tetszett neki egy fiú, aki azóta elment egyetemre, de nem volt köztük amúgy semmi. Nem tudom, hogy most mit tegyek... Ha valaki tanácsot tud adni, hálás leszek érte, itt is vagy üzeneteben is akár. TROLLOK KÍMÉLJENEK!!!

2013. szept. 8. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg ezt vele. Sok veszteni valód nincs vele. De én a helyedbe míg együtt jártok egy osztályba én nem kezdenék vele.. Úgy vagyok vele, hogy házi nyúlra nem lövünk..:)
2013. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zoliba' ***** válasza:

ne haragudj.de minek kell ehhez megvárni az iskolakezdést?

A másik,h ilyen gyáva nem lehetsz,h nem mersz eléállni,színt vallani,megbeszélni a dolgot, az érzéseidet.

Hogy várod el,h férfiként tekintsen rád?

Kapd össze magad öcsém és gyorsan rendezd le. Meddig akarsz áhítozni? Érettségiig? Aztán soha nem látod többet,elment az ifjúságodból 4 év. Arany korszakod következne,ahol a tanuláson és kefélésen kívül más dolgod nem lenne. Am barát kategóriában vagy nála.. Sztem leves..

2013. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!