Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomról megtudtam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomról megtudtam hogy cigizik?!

Figyelt kérdés
Igazából foggalmam se volt, osztálytársak vagyunk, minden nap látom, ugyanolyan mint mindig, kedves meg laza, de megtudtam, megkérdeztem, azt mondta h cigizik de le tudna szokni róla h leakar, viszont nem akar. 10 percig beszéltem vele erröl, gyözködtem, de sztem függö csak nem hiszi el ö se vagy nemtom. Valaki segítene hogy tudnam leszoktatni? Ez nem jo, mer 15 eves csak. 15/L, lecci vki ötlet, elöre is köszi a segitö válaszokat :) :P

2013. szept. 15. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ez nem így megy. Rengetegen cigiznek ebben a korban, szóval ebből ne csinálj ekkora ügyet. Amíg ő nem akar leszokni, addig ne is erőltesd a dolgot.
2013. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 moonlightsentinel ***** válasza:
Sehogy. A cigiről csak akkor lehet leszokni, ha ő akarja, nem fog tudni más kedvéért. Láttam már pár ilyen barát/barátnő vs. cigi helyzetet, hosszútávon mindig a cigi győz. Ezt vagy elfogadod, vagy ha ekkora ügyet csinálsz belőle, akkor a kapcsolatotok rovására megy. Majd akkor teszi le, ha ő akarja, nem pedig, ha te.
2013. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb ez így, mintha megígérné hogy leszokik aztán meg szívna titokban... (Haverom pont ilyen)
2013. szept. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat sajna en nagyon ellenzem az ilyesmit ugyanis volt szerencsem olyanokat latni h en sztem sose akarok majd cigizni, meg a csaladomban is cigizik egyik szulom amitol megjobban megutaltam az ilyesmit. szegeny. marmint a baratom. en ezt igy nem tudom csinalni.
2013. szept. 15. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!