Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomról megtudtam hogy...

A barátomról megtudtam hogy kómás volt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nekem nem mesélt róla, csak tudtam hogy volt egy bizonyos 8 hónap az életében, amiről nem akart mesélni. Az egyik exétől hallottam a minap, majd a rokonság is megerősített, de nem tudom felhozhatom e előtte hogy mindent tudok. Hiszen nem akart rossz emlékekről beszélni, akkor én mit csináljak?
2011. júl. 18. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2011. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Neki nincsenek emlékei arról az időről, tehát mintha nem is lett volna az az idő. Vedd te is így. Nem kell említened, hogy tudsz róla, de ha ő említi, akkor megmondhatod, hogy tudod.
2011. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés? Gondolom most nem kómás és nem is visszaeső.
2011. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmit, majd ha akarja elmeséli ő neked, a családjánál meg pláne ne faggatózz, ha nem akart erről beszélni akkor oka van rá, majd ha túllép rajta biztosan megnyílik neked is.
2011. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Az emberhez a múltja is hozzátartozik, akkor is, ha esetleg nem patyolat (bár nem értem, miért baj a kóma). A múltat nem lehet megváltoztatni, csak elfogadni VAGY elutasítani az emberrel együtt. Ha nem tudod elfogadni a múltját, nem szereted a barátodat. Jogod van hozzá.
2011. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Inkább hozd fel, minthogy titkold. Ne faggasd azért, majd elmeséli amit szeretne, akkor, amikor neki jó.


10:51 nem a kérdezőnek baj a kóma, te :)) Hanem épp a barátja nem beszél róla..

2011. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szeretem a barátomat az életemnél is jobban. A kómáról ő nem akar beszélni, csak egy bizonyos 8 hónapként említi...

Köszönöm a tanácsokat, úgy gondoltam én is, hogy nem teszem szóvá, ha akarja egyszer beleavat.

Amúgy visszaeső, azóta is vannak problémái, amiket nem tudtam hova tenni, arra az időre, úgymond mindig elzárkózik előlem :(

2011. júl. 18. 11:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mit kell ezzel foglalkozni, gondolom ma már egészséges, akkor meg minek rugózol ezen, min változtat ez a "drámai" felismerés.
2011. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
épp az, hogy az időközönkénti eltűnéseit, másra fogta, a családjától s exétől tudtam meg, hogy vannak még problémái. De szeretném ha tudná hogy én mellette vagyok
2011. júl. 19. 00:01
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ezt meg kellene beszélnetek.

és ha soha nem említi meg, akkor így éldegéltek amíg világ a világ ? egy őszinte kapcsolat nem ilyen. Biztos nehéz lenne neki de egész biztos vagyok benne, h jobban érezné magát miután megbeszéltétek és tudatod vele, h rád mindenben számíthat. Persze nem látok a barátod fejébe, ez csak az én véleményem

19f

2011. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!