Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlhat a szerelem akaratomon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat a szerelem akaratomon kívül is? Mit tegyek, hogy mentsem még a menthetőt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom de idővel egyre csak romlott/romlik a magatartásom vele szembe,ingerlékeny sértődött leszek.Se vele se nélküle érzés...

2013. szept. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
szakítás
2013. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem,nem a szakítás a legjobb megoldás. A legfontosabb egy kapcsolatban, hogy folyamatosan és keményen dolgozzunk meg érte, mindennap! Már pedig ha szereted, nem akarod elhagyni, akkor igen is meg kell érte küzdeni. A másik kérdés meg az, hogy miért romlott meg a viselkedésed, miért vagy ingerlékeny? Ő miatta, vagy külső okok miatt, ami esetleg a kapcsolatotokon csapódik le?

Sajnos manapság a pároknak nem igazán van idejük/kedvük foglalkozni a saját kapcsolatukkal, párjukkal, csak élnek egymás mellett, aztán lesz majd ami lesz...Egyébként milyen régóta vagytok együtt?

2013. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1,5 éve...nem hosszú idő,de a korunk ellenére hosszúnak számít.Sokszor próbáljuk megbeszélni meg is állapodunk a végén ki min változtasson.De amikor arra kerül a sor, hogy fogjam be a szám tűrtőztessem magam nem megy...egyszerűen nem értem miért nem tudom betartani a megállapodásainkat. :/
2013. szept. 15. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a szándék már megvan a változtatásra, az már jó :) Dobjátok fel a kapcsolatotokat, vigyetek színt bele! Menjetek el vhová szórakozni, kikapcsolódni, esetleg pár napra nyaralni, kirándulni. Vagy csinálj neki egy romantikus estét, a lényeg hogy kettesben legyetek. Szakadjatok ki az unalomból!
2013. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)remélem sikerrel járok.
2013. szept. 15. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!