Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért írogat az exem a hónapfo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat az exem a hónapfordulónkon?

Figyelt kérdés
2,5 évig voltunk együtt a barátnőmmel mindenféle téren elsők voltunk egymásnak ,kb.egy hónap telt el azóta hogy szakított azért mert ő szeretne egyedül lenni és már nem szeret eléggé.Azóta is beszélgetünk néha de a múlt héten megbeszéltük hogy semmi kontakt le is tiltott facebookjáról és egy hétig nem is beszéltünk.Majd ezek után tegnap pont hónap fordulónkon, feloldott és be linkelt egy ilyen szakítós zenét,mivel még én mindig szeretem el is kezdtünk beszélgetni kérdezősködni egymásról.Neki kb. a második kérdése az volt hogy amióta szakított velem voltam-e már mással(hozzá teszem se én se ő nem volt mással elvileg),meg azt is kérdezgette mi ez a sok új lány ismerősöm,vagy hogy mikor voltam utoljára boldog stbstb. hasonló kérdések.Szerintetek akar még valamit vagy miért csinálja ezt ?Miért érdeklődik ilyen dolgokról ha elvileg már nem szeret ?

2013. szept. 15. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
visszamenne a ribi
2013. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használd ki a ribit. Úgy néz ki a dolog, barátom, az aduász most a te kezedben van. ;)
2013. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg tőle, hogy meggondolta-e magát és hogy szerinte nem lenne-e jobb ha mégis együtt lennétek. Ha azt válaszolja hogy nem, akkor mondd meg neki hogy ezesetben hagyjon békén. Ellenkező esetben egyértelmű. Nem nagy bűn az ha egy kicsit meginogott, gondolom elég fiatalok vagytok még (kivéve ha közben mással is próbálkozott, akkor ne kezdjétek újra).
2013. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!