Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom a telefonomba turkalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom a telefonomba turkalt. Mire veljem ezt?

Figyelt kérdés

Alig 1 honapja vagyunk egyutt, emlitettem neki, hogy nem hofeher a multam.

Amikkor nem voltam jelen, belenezett a telefonomba es elolvasta az uzeneteket, amit az exemmel valtottam. Most meg kerdore von, mert nem tetszett...

Vannak ketertelmu dolgok, de semmi sem tortent kozottunk, miota egyutt vagyunk. Mondtam neki, hogy nincs mit rejtegessek, megis o ker magyarazatot. Mihez kezdjek evvel a szituval?


2013. szept. 15. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha magyarázatot kér, hogy miért tartod a kapcsolatot az exeddel, akkor magyarázd el neki. Ez a minimum.

Én is roppant kíváncsi lennék rá a helyében!

2013. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam volna, ha siman megkerdezi. Nekem ez a minimum, hogy mas cuccai kozt nem turkalunk, ha nem ad ra engedelyt. Nincs mit titkoljak elole, az exemmel meg szivem joga tartani a kapcsolatot, egyik legjobb baratom lett.
2013. szept. 15. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondd el neki. Egyébként oda a bizalom csak szólok, innentől nehezedik a játék és egyáltalán nem fog könnyebbüli. Mert te egyre inkább fogod idővel titkosítani az üzeneteid, jelszavaid, ő meg egyre kiváncsibb lesz és bizonytalanabb, ez az ördögi játszma. Én is megjártam pár éve, azóta mindig egyenesen beszélek, még akkor is, ha tudom, hogy nem lesz jó vége.
2013. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekem meg az lenne a szívem joga, hogy lazán visszazavarnálak a legjobb barátodhoz.

Mit képzelsz te?

Bizalmat elvárni, és közben kavarni? Úgy b-sználak ki mint macskát szarni, pláne ha még előadnád a "neked áll feljebb" című felháborodós komédiát.


Ha olyan baromi jó barát, akkor legyen ő a barátod.

2013. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amint emlitettem, szo sincs kavarasrol. De ugysem tudlak meggyozni, ugyhogy hajra
2013. szept. 15. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Engem sem tudnál meggyőzni, de nyugodj bele, én nem néztem volna meg a telefonodat. Nekem a levelezés és a magánszféra szent.
2013. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"n nem néztem volna meg a telefonodat. Nekem a levelezés és a magánszféra szent."


Haha... végül is igazad lehet! Amiről nem tudsz, az nem fáj. Logikus.

2013. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%
"Az exem a legjobb barátom lett" az a legnagyobb baromság (gyakorlatilag egymás tartalékai lesztek)! Ilyen nincs! Pláne friss kapcsolatban! Érthető a barátod reakciója. Ilyenkor szokott az lenni, hogy ha valami zűr van a jelenlegivel, mindjárt ott a "lelki támasz" barát ex, először csak baráti csevej, aztán összemelegedés újra és dugás.
2013. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem lenne valami köztetek az exxel, nem háborodtál volna fel ennyire azon, hogy belenézett a telefonodba. Tudod, ha nincs mit titkolnod....


Érdekes módon engem nem zavar, ha a férjem belenéz a telefonomba, sőt, még egymás közösségi oldalas jelszavát is tudjuk. Én speciel be is szoktam lépni a férjemére, mert azzal is tudok Honfoglalózni, ha nekem már nincs kalandom:). Nem is lép ki egyikünk sem ha kimegy a szobából, és a telefonokat sem visszük magunkkal görcsösen.


Mert nincs mit titkolnunk.


27/N

2013. szept. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!