Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan menjek oda egy lányhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda egy lányhoz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány az utcában, nagyon szép, és nem az a beképzelt ribanc-féle, okos is, meg minden ami szép egy nőben, de nem tudom, hogy menjek oda hozzá, mit mondjak a "Szia" után. 2 évvel ezelőtt totál letiporta egy csaj az önbizalmam azzal, h azt mondta, hogy nem jár velem mert nem lesz pedofil...5hónapos eltéréssel. Na hát azóta kicsit elvesztem.. Aki tud használhatót mondani, az tegye meg. Köszi:)
2009. nov. 4. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

"és nem az a beképzelt ribanc-féle, okos is..."

"mert nem lesz pedofil"

Ellentmondás. Ha nagyon tetszik és nem meghúzni akarod, akkor hívd el vacsorázni, ott majd meg tudjátok beszélni a problémákat. De szerintem ez egy idióta.

2009. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz az első válaszolóval, nem tudja felfogni amit irtál. szerintem hivd el sétálni, vagy a közeli parkba dumálni. elején dobj fel általános, nem tolakodó témákat. pl suli, család, hétvégi szórakozás, hobbik, stb
2009. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia rég láttalak! Hogy megy a suli? Milyenek a tanárok?

:) Végülis bármit csak ne legyen egy előre betanult szöveg xD

2009. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek: a 2 csaj nem ugyanaz:)

A többieknek: még nem ismerjük egymást, csak látásból, vonatállomásnál szoktam látni, közös ismink van, de csak 1, az meg leszarja, hiába kérem h segítsen..:S

2009. nov. 4. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem tudom, hogy ismeretlen e a lány, vagy ismerős.


Én ezt tenném, ha ismeretlen.:


Először is megtudnám, hogy milyen időközönként van az utcán, kapun kívül. Egy hét alatt többször is összefutnék vele, (persze merő véletlenül) és csak köszönnék először. Meg szoktatnám magamat, hogy rendszeresen lát. Aztán az egyik köszönés alkalmával spontán megállsz és azt mondod. Szia. Ne haragudj, a héten már többször összefutottunk, és köszöntünk is egymásnak. Lenne kedved valamikor beszélgetni is egy kicsit? Ha igent mond, rögtön meg is beszélhettek egy találkozót, például egy sétát. Ha nemet mond, akkor meg azt mond, hogy akkor esetleg legközelebb. De akkor is rendszeresen fussatok össze, köszönjetek egymásnak. Lehet előbb meg kell szoknia, hogy valaki, történetesen te, meg akarja ismerni. E közben határozott légy és nézz a szemébe.


Üdv!


/a vágó

2009. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleted, ez tényleg jól hangzik, csak hát én szinte folyamatosan az utcán vagyok amikor nem kell tanulnom, de egyáltalán nem szoktam látni. Egyetlen alkalom van, az pedig néha-néha a vonatnál:S
2009. nov. 4. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor kénytelen vagy a vonatnál szóba elegyedni vele. Mert, ha pl. követnéd, perverz molesztálónak tartana. Szóval javaslom, hogy ott állj szóba vele, és felhozhatod témának, hogy szoktad látni ott, és hogy pl. unalmas a vonatozás reggel, ő meg aranyos lánynak tűnik, akivel lehet beszélgetni. :) Vagy valami efféle.


A "nem leszek pedofil" szöveg pedig gusztustalan. A csajnak nemhogy fingja nem volt a szó értelméről, de olyasvalakire mondta rá, aki még fél évvel se fiatalabb nála. Ő viselkedett éretlenül, nem te. Javaslom neked ezt a videót, ebből erőt tudsz meríteni, jó példát állít az élet kihívásaihoz:

http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA

2009. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, köszönöm a kommented, a videó is nagyon jó.:)
2009. dec. 10. 22:17
 9/12 anonim ***** válasza:
2 lábon
2009. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok depis, semmi lelki problémám nincs...

most mégis sirtam ezen a videon

20l

2009. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!