Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek oda így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda így egy lányhoz strandon?

Figyelt kérdés

Na szóval...ma usziba voltam, kinn napoztam és azt vettem észre hogy előttem egy lány engem nézett, széttette a lábát is meg ilyenek..rendesen majdnem pucsított. Nem az a rendes kislány volt, de azért... Ha nem lett volna ott a barátnője még oda is mentem volna.


A másik kérdés, hogyha valaki megtetszik strandon mit mondjak ha odamegyek? Ill. lányok ti hogy fogadnátok?


18f


2011. júl. 16. 18:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen csak féltem odamenni
2011. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hét mitne mondjak eléggé felizgultam rá...de ha meg odamegyek és nem az a szándéka akkor meg ott égek :D
2011. júl. 16. 18:06
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne milyen szöveggel lehetne odamenni D::
2011. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%

Igen igen első vagyok, ilyenkor az a gáz, hha odamész, és mondja, hogy mivan?

Na akkor égő.

Miért nem jönnek ilyenkor oda :(

Meg áll a kukim hogy álljak ugy fel basszus :s

2011. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nah akkor ez a kérdés közhasznú célokat szolgál:D
2011. júl. 16. 18:11
 6/23 anonim ***** válasza:
Fú milyen forró vérű lányok vannak manapság:D Például menj oda és kérdezd meg hogy mennyi egy menet. Komolyra fordítva a szót. Ha nézett és még a lábát is szétrakta neked, az azért elég komoly jelzés arra hogy azt szeretné ha megdolgoznád. Vagy pedig csak szórakozásból ribanckodik és élvezi hogy felhúz másokat. Ez esetben akármivel is mentél volna oda hozzá jól leoltott és beégetett volna. Szerintem akármilyen szöveggel odamehetsz hozzá. Ha ennyire kelleti magát akkor nem számít a duma. Vagy lődd hátsón egy vizipisztollyal. Ilyen melegben csak nem ver szájba érte.
2011. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

utolsó.

De ebben a kommentedben ellentmondassz magadnak, azt mondod, menjek oda, de ha beéget, akkor minek?

És am eg akarja magát dugatni, akkor miért éget be, miért nem megy el, és hív hogy kövessem, v akármi?

2011. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ilyenkor egy lány nem fog odamenni, ő már megadta az elég egyértelmű jeleket h érdekled, nem fog ennél jobban kezdeményezni, ez a te dolgod. bármivel oda lehet menni ilekor szerintem, kérdezd meg h bekenheted-e a hátát v h elég meleg van, nincs-e kedve fagyizni egyet... :P
2011. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

másik, meg álló kukival hogy menjek oda?

Vagy az sztetek hívogató ha egy pasi odadörgöli a feneketekhez a himbilimbit???

2011. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

hát én lány vagyok,de erre nem sok variációm van...én abba a csoportba tartozom,aki nem néz hülyének,ha csak úgy odajössz beszélgetni...

de a legésszerűbbnek az tűnik,ha meghívod őket valamit inni

vagy szemezel vele egy ideig,rámosolyogsz és ha visszamosolyog,vagy ha hirtelen eltűnsz és keresni kezd a szemével,akkor bejössz neki

2011. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!