Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2,5 hónapja vagyok kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 hónapja vagyok kapcsolatba egy nős férfival. Kalandnak indult, de mára egymásba szerettünk! Mit kéne tenni hogy igazán boldogak legyünk?

Figyelt kérdés
Azt mondta rajtam múlik hogy elmondja e a feleségének. Én mondtam hogy még ne. A felesége mindig hivogat engem, hogy találkozgatok e még a férjével, és folyamatosan hazudok neki hogy nem. Mit tegyünk? Bevalljunk mindent, és elviseljem hogy ujjal fognak rám mutogatni hogy tönkretettem egy házasságot? De igy legalább nyiltan boldogak tudnánk lenni. Mit tegyek?
2008. júl. 3. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
sztem ha tényleg szeretitek egymást akkor fog segíteni abban h az "ujjal mutogatós" korszakot átvészeljétek. és ugyanilyen alapon könnyebb felvállalni
2008. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Van-e gyereke? Ha van gondolj bele, szegény gyermek mit élhet át akkor, mikor megtudja, h az apja mit tett...


Ha nincs, csak a lelkiismereteden múlik, másra ne számíts...

2008. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2,5 hónap elég ahhoz,hogy eldobjatok mindent egymásért?

Én jártam hasonló cipőben 2 évig csináltuk,imádtuk egymást,mint két szerelmes kamasz és a megfelelő időt vártuk,össze akartunk házasodni.Én voltam az első igazi nagy szerelme.És tudod mi lett?2 év után mikor már tényleg léphetett volna az ember jött a 2.nagy szerelme és dobott!

Ne foglalkozz azzal,hogy ki fog mutogatni ha egy házasság nem működik,akkor abba kell hagyni,ha nem veled mással úi.megteszi.Az érzelmeknek nem lehet parancsolni.

Csak még kevés az a 2,5 hónap.

Ha gyerek is van esetleg nekik,miért lenne jó,hogy egy rossz házasságban,veszekedések közt nőljön fel,ha elválnak a szülők is lesz apja és anyja.

Szóval ne aggódj nem te tetted tönkre,ahhoz is két ember kell.A férj lépett félre,mert a feleségtől nem kapott meg v.mit.Gondolom már nem szerették egymást.

Azért addig ne legyetek túl nyíltak amég nem váltak el.

2008. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Üdv. a klubban!

Ez nem egy egyszerű szituáció, egyik félnek sem. Nem hiszem, hogy rajtad kellene, hogy múljon, hogy elmondja-e a feleségének vagy sem, és a leírtak szerint már tud is a kapcsolatotokról. Hosszú távon neked sem fog jót tenni a sok hazudozás, én az őszinteség híve vagyok, viszont vedd figyelembe, hogy "még csak" 2,5 hónapja vagytok együtt, ennyi idő alatt alig lehet valakit megismerni. Ennyi idő szerintem nem elég arra, hogy eldöntse, hogy hogyan, kivel tovább: a feleségével vagy veled?

A HÁZASSÁGUKAT NEM TE TETTED TÖNKRE !!!

Ha minden rendben lenne a házuk táján, akkor te most nem lennél a képben. Az újjal mutogatást (és egyéb gusztustalan, dedós viselkedést (nem akarlak elkeseríteni)) pedig kénytelen leszel elviselni. Jusson eszedbe, hogy minden csoda három napig tart! Ha pedig a felesége egy ép eszű nő (kívánom neked, hogy az legyen), akkor elgondolkozik azon, hogy a férje miért lépett félre, és miért nem volt elégedett a házasságával.

A kapcsolatotok előbb-utóbb úgyis ki fog derülni, úgyhogy szerintem tisztább, ha oda áll a felesége elé azzal, hogy válni szeretne, mert te vagy neki, és veled szeretné élni az életét.

Azt ugyan nem írtad, hogy van-e gyerekük, de az előttem szólókhoz hasonlóan ez ügyben is szeretnék néhány sort írni.

Ha van gyerek egy rosszul-, vagy egyáltalán nem működő kapcsolatban, azt úgyis észre fogja venni a gyerkőc. A gyerekek nem hülyék! Melyik gyereknek jó az, ha úgy nő fel, hogy a szülei folyton veszekednek, vagy egyáltalán nem beszélnek egymással. Ennek a viselkedésnek a következményeit mindig a gyerek szívja meg. Ha egy pár útjai elválnak, attól még mindkettő megmarad a gyereknek: az anyját sem veszíti el, és az apját sem.

A lényeg, hogy azon gondolkozz el, hogy a kapcsolatotok lehet-e olyan erős, hogy együtt átvészeljétek a válást, az esetleges gyerek elhelyezést, és a továbbiakban boldogan éljetek együtt.

Másnak is sikerült.

Kitartás!

2008. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

szerintem szemétség tönkretenni egy családot!! A sok hazugság pedig azt fogja eredményezni, hogy senki nem fog neked hinni, aztán majd megnézheted magad!

a 2,5 hónap véleményem szerint nagyon kevés. Mint írtad, kalandnak indult, szerintem még most is az. Neked azért mert élvezed a bújkálást, neki meg azért, mert titkolózhat.

nem értelek hogy tudsz ilyen férfit szeretni, aki otthagyja a családját. majd veled is ezt teszi egyszer.......és megérdemled!!!

2008. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyenek miatt mennek tönkre a kapcsolatok! Huhh de nagy kaland lehetett! Csak abba nem gondoltok soha bele, hogy ez milyen a megcsaltnak! 1 éve csalt meg a párom és ugyanúgy fáj... De a te dolgod!
2008. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Ahhoz mit szólnál ha téged ugyan igy megcsalna? Megteheti nem?

Arra nem gondoltok mit érezhet a feleség? Hmm?

Igen...tönkre tettél egy házasságot de a a palid is megéri a pénzét!

2008. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ha megéri, akkor hajrá, tegyetek valamit a boldogságotokért. Szerintem sokkal nagyobb bűn tettetni a szerelmet, mint felvállalni, ha már nem szereti!
2008. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a véleményeket, jókat és rosszakat is egyaránt!

Mára már lassan 4 hónapja vagyunk együtt, nem is titkolózunk, mindenki tud rólunk, az egész rokonság, ismerősök. Egyetlen a probléma hogy a feleség a mai napig zaklat, hívogat, nem tud beletörődni a helyzetbe. Pedig úgy néz ki muszáj lesz. Köszi mégegyszer a kommenteket.

2008. aug. 16. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!