Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, mi a fontosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Fiúk, lányok, mi a fontosabb, egy kapcsolatba nektek?

Figyelt kérdés
Őszinteség, helyes írás, vagy jó fogalmazás. Ha az első akkor miért ítéltek "el" valakit az utóbbiak miatt.
2011. nov. 11. 12:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagyok "haladó", de nekem fontos, hogy az a személy, akivel az életemet tervezem leélni tudjon magyarul. Természetesen az őszinteség hiánya is kizáró ok.
2011. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
mert a helyesírás egy szó. azt se értjük miért van az "el" idézőjelben...
2011. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Kieg.: szerintetek, akkor aki nem tud helyesen írni, az egy az egybe buta, tájékozatlan, iskolázatlan, stb.

A mai világba, hogyan tudjátok megállapítani, hogy ki mennyire jó helyes író, ha szinte mindenki interneten levelezik, számítógépen írja meg a leveleit, ahol van javító program. Mert olvasva az oldalon az ilyen témába íródott válaszokat ez az álláspont alakul ki bennem. Ami furcsa számomra. Mert ebből arra következtetek, hogy ha veszünk mondjuk 100 pontot ami alapján vizsgálunk egy embert, akkor ti, ebből mondjuk olyan 10 pont alapján döntötök. Ami igen kevés, egy ember megismeréséhez. Plusz vannak ennél fontosabb dolgok is amikre figyelni kellene a másik megismerésénél. Pl.: őszinteség, odafigyelés, türelem, kedvesség, stb.

2011. nov. 11. 12:53
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Ezek olyan tulajdonságok és képességek, amit hülyeség összehasonlítani, illetve szembeállítani, már csak azért is, mert nem lehet.

Számomra fontos, h a párom szellemi partnerem legyen. Ehhez hozzátartozik, hogy legyen tájékozott és intelligens. Ez azért kell, hogy tudjunk normálisan beszélgetni és nem csak arról, hogy mi megy a valóvilágban. Másrészt nekem fontos, hogy fel tudjak nézni az illetőre (nem csak fizikai szinten). A másik amit említettél, a helyesírás: ha ez nem megy valakinek, attól a falnak tudok rohanni. Elkerülhetetlen, hogy akár smst, akár e-mailt kelljen írni egymásnak. És a helyesírás-ellenőrző program sem mindenható ám, sőt, akiknek szükségük lenne rá, általában azok nem használják.

Az őszinteség stb. az teljesen más téma. Nyilván ez is elvárható mindkét féltől egy kapcsolatban. De ezek a tulajdonságok az előbbieknek nem kizárói.

2011. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 LadyLee ***** válasza:
78%

Számomra az intelligencia bevallom őszintén bizonyos szempontból fontosabb, mint az őszinteség, márpedig akinek nagyon csapnivaló a helyesírása, ott általában vannak deficitek e téren.


DE a GYK-n legfeljebb a nagyon gáz helyesírást szoktam megszólni, mert ide az ember nem szépirodalmi vagy szakmai remekműveket ír commentnek, csak néhány, gyorsan képernyőre vetett gondolatot, mely során én is számtalanszor félreütök, vagy elírok valamit.

2011. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Az őszinteség hiába van meg, ha nem tudja megfogalmazni, vagy esetleg leírni, amit el akar mondani.:)
2011. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szeretet, tisztelet, es hasonlo gondolkodasmod.
2011. nov. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Már a másik kérdésednél is levágtam, hogy nálad valami nem stimmel. Erre kiírsz egy még értelmetlenebb kérdést...

Fogd már fel, hogy a kettő nem zárja ki egymást! Ráadásul nincs semmi közük egymáshoz.

2011. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14:44 Ha ertelmetlen a kerdes miert valaszolsz mar masodszor is, ott van az en kerdesem arra meg bezzeg nem meltatsz valaszolni pedig komoly ugy. Kovetkeztetes:az ertelmetlen dolgokat szereted.
2011. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Ájron ***** válasza:
Az intelligencia alap feltétel
2011. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!