Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők. Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Nektek milyen pasi jön be inkább? Aki aranyos, kedves, érzékeny szerelmes típus, vagy inkább a macsó, laza, nagy dumás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 17:56
 1/10 anonim válasza:
Nekem az első verzió :))
2013. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

gratulálok, te tetted fel ezt a kérdés kétszázadszorra.

a nyereményed:

"EGY GYÖKÉR VAGYOK" titulus, amit büszkén viselhetsz egész évben

2013. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a kettő keveréke
2013. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Időpont ma 17:58

anyád!!!!!

2013. jan. 8. 17:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos, az én kiszemeltem a kettő keveréke, azaz: aranyos, kedves, érzékeny, laza, nagy dumás, viszont nagyon tisztelettudó. Viszont ha a két kategória közül kell választani, akkor az első.
2013. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A párom a kettő keveréke, mindegyik tulajdonság megvan benne. :)
2013. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy egy lánynak az első variácio jönne be. Az ilyen kamuzik saját magának is.
2013. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy pasi legyen önmaga-és ne tipusokra hasonlítson.Aztán majd eldöntöm, hogy bejön vagy sem.
2013. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
aranyos, kedves, érzékeny, szerelmes típus de macsó laza és nagydumás is egyben.. kettő nem zárja ki egymást.
2013. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudom hanyadjára olvasom ezt a kérdést de nagyon irritál hogy elsőre leírják a kérdezők a rájuk jellemzőnek vélt pozitív tulajdonságokat, ami mind szép és jó (bár nálam egyik se nyerő, de ez az én izlésem) aztán meg leírják a "menő"- nek titulált srácok tulajdonságait, csodálom hogy a bunkó jelzőt nem szerepel a másodiknál.

Bevezetésnek ennyi, az első szép és jó csak elfelejted írni hogy ezek a csendes, akkor se megyek oda hozzád ha meghívót is küldesz típus akivel nem lehet mit kezdeni az érzékenység meg sok - lehet csak velem van így de ahány pasi ismerősöm érzékenynek minősítette magát az hisztis p@csa volt, nem férfi.

A második csoport meg lehet jó bár nálam a nagy duma nem nyerő de ez megint szubjektív.

Ahogy többen írták az a jó ha a kettő között van. Öleb senkinek nem kell ahogy egy tahó sem aki átvág. Egy olyan férfi kell aki szeret és tisztel (nekem meg nem kell hogy kedves meg aranyos legyen én se vagyok az, jóképűnek se kell lennie) és nem rinyál mint egy hisztis kislány minden vacakon és nem kell a pici lelkét ápolgatni, helyre tud rakni ha kell és nincs elájulva saját magától, számomra ez az ideális.

Amit a kérdező leírt az a két véglet és a szélsőségek meg ált. nem közkedveltek.

2013. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!