Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác. De mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. De mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú akihez nagyon kötődöm körülbelül 4hónapja, de van egy barátnője akivel kicsit m egromlott a kapcsolatunk. bejelölt facebookon és irogattunk egymáanak. aztán nem jött össze mert leugattam és megharagudott, és aztán ra 2hónpra bejelöltem megint facebookon és bocsánatot kértem tőle és utána beszélgettünk, de úgy kb. 1hónapja nem ir vissza és nagyon hiányzik.... most mi van akkor nem értem igazán hogy mit aar vagy hogy mi van vele/velünk. akit tud segitsen vagy irjon ((értelmes válaszokat!!!!!!!!!!!!!!4))

#Facebook #hiány #srác #nem ir visza #kb. 2hónap
2013. szept. 16. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?10?
2013. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

inkább 8...

Élőben láttad már, akivel annyit cseteltél?

2013. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnöje hiányzik?
2013. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 niki123 válasza:

Most miért kell a kérdezővel bunkózni??? -.-"

figyelj szerintem.... Nem tudom, nem akarom az ördögöt a falra festeni de szerintem nem fogtok összejönni, mert irtad hogy nem beszéltetek 2 hónapig... Ha vkinek igazán fontos vagy akkor így is úgy is felkeres...

Az hohy mit csinálj???

Hát nem tudom, ne fuss utána ha arra nem képes hogy visszaírjon...

Ezért nem jó a facebook mert mindenki megvan őrülve ha nem irnak neki vissza....

És nagyon sokszor ezért veszik össze xy ember xy emberrel....

Szóval nagyon sokmindent nem tudsz tenni :/

2013. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor ne zaklasd! És lehet, hogy veled is pont azért nem keresi a kapcsolatot, mert nem akarja, hogy a barátnője féltékeny legyen.
2013. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm akik értelmeset válaszoltak pl.: Niki :)

igazatok van

2013. szept. 29. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!