Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire hihetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire hihetetlenül féltékeny vagyok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
32 éves vagyok. 13 éve ismerem a mostani barátnőmet, de párkapcsolatban csak 1,5 éve élünk. Azóta voltunk a legjobb barátok, hogy Franciaországból ideköltözött.Természetesen a magyar nyelvet is tökéletesen beszélte. Amikor belevágott, hogy idegenvezető szeretne lenni, támogattam mindenben.Nyelveket tanultunk non stop, erőnkön felül. Mára ez a munkája, folyamatosan utazik csoportokkal, 3-7 napig terjedő időszakokra. Amikor Angliába,Norvégiába stb.. mentek, nem zavart egy szálat sem a dolog. Persze, hiányzott, de az én munkám is olyan, hogy reggel elmegyek, és este pedig haza. De amikor Párizsba indultak turnusok, és kiderült hogy megy ő is, egyből elöntött valami. Élete nagy szerelme, akit kint hagyott mikor ide költözött, ott él. A kapcsolatnak a távolság végett lett vége. De már amikor szóba kerül kettőnk közt a turnus, meg az út,egyszerűen kitör belőlem az egész. Normális ez? Mit tehetnék ellene? Félek hogy ez végett rámegy a kapcsolatunk is, ha megunja. Köszi előre is a válaszokat!

2013. szept. 16. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem az hogy féltékeny vagy, vagy az, hogy nem vagy féltékeny, egyáltalán nem fogja befolyásolni a távolban lévő csajod. ha kimutatod felé hogy féltékeny vagy, ráadásul pasi is vagy, az elég gáz szerintem, csak lealacsonyodsz és elveszted a férfiasságod a csaj szemében. normális férfiak ovis kor után (legkésőbb általános iskola alsó tagozat) kinövik a féltékenységet.
2013. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jogos a félelem, de nem hiszem, hogy megérné neki felrúgni a kapcsolatotokat egy kaland kedvéért. Ha pedig igen, akkor bár fáj, idővel hálát adsz, hogy megszabadultál egy érzelmileg labilis nőtől. Attól függ mennyire terel, ha a téma előjön, figyeld a testbeszédjét. Ha többször arcához kap, birizgálja haját, keresztbe fonja karját, nem néz egyenesen a szemedbe, gyakran elpillant oldalra, elvörösödik a feje, akkor lehet vaj a füle mögött. A bizalom fontos, ha eljátsszák, vége. Megértem az aggodalmat, de ne így indulj ki ebből. A lényeg: az igazság mindig kiderül, lehet hogy később.
2013. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!