Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetetlenül féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül féltékeny vagyok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 7 hónapja járok a barátommal. Bízok benne, mert tudom, hogy soha sem csalna meg, nem hajtana rá más lányra, DE...

Pl. a suliban is népszerű, a lányok néha ölelgetik, odamennek hozzá, pedig higgyétek el, hogy tényleg nem az a csajozós típus. De engem ez hihetetlenül zavar! :( Mondtam a barátomnak is, azt mondta nincs miért aggódnom, csak engem szeret, el is hiszem neki... Még azt is megígérte hogy az öleléseket is kerüli majd... De most őszintén mit akarnak ezek a lányok? Nem veszik észre hogy boldog velem és ott vagyok neki? Nagyon féltékeny vagyok rájuk, főleg hogy olyankor nem lehetek ott vele :( Ki nem állhatom az ilyen lányokat akik rámásznak más barátjára...:(

Hogy küzdhetném ezt le? Normális válaszokat ha lehet... Már teljesen kétségbeestem :(


2011. aug. 4. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én is
2011. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben örülnék neki, hogy irigyek rám a lányok.. a féltékenységre meg gondolj úgy, hogy fölösleges érzés, mert ha a barátod meg akarna csalni, akkor teljesen mindegy mennyire vagy féltékeny, megteszi. De mivel mondta, hogy csak téged szeret,nem kell aggódnod ennyire.. Ja és a lányokból kiindulva, ha látják, hogy zavar..annál jobban csinálják! Csak hogy te szarul érezd magad ;)
2011. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is. Engem is folyton ölelgetnek a lányok, de nem érzek semmi különöset amikor ez megtörténik... csak baráti ölelés, nyugodj meg :D

UI:

ha smárolni látod őket lődd le mindkettőt...

2011. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell a feltekenyseg ellen tenni ez a bizonyitek hogy nagyon szereted ot ... a lanyokkal lehet hogy csak barat semmi tobb es talan az is marad ...es a nem csajozos tipus baratodrol anyit hogy "a sunyi macska fogja meg az egeret" egyszoval nem nezed ki belole de meg lehet csajozos mert teged is valahogyan felszedett es ne mond hogy te otet mert ugysehiszem el mert "ketton all a vasar" es egyepkent is sok lany baratja van ezekszerint besorolhato a csajozosok koze...csak nem nezed ki belole ha bizol benne es jol viselkedsz vele akkor nincs ok az agodalomra hogy othagy masert ... .
2011. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti megcsal és terhes vagy.:/
2011. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
énis ugyanilyen helyzetben vagyok...nagyon rossz érzés, tanácsolni nem tudok mit..de legalább együttérzek.:/
2012. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!