Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viszonyban vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viszonyban vagytok a párotok szüleivel?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen gyakran látjátok, mentek-e velük a családi programokra, milyen az alapvető viszony (baráti, távolságtartó, úgy keleznek mintha családtag lennél, vagy bármi...).

Kedvelitek őket? És ők titeket?

Nekem eddig két szélsőséges esetben volt részem, és érdekel másoknál vajon hogy van. :)

Ja és a korotokat is írjátok légyszi, és hogy mióta tart a kapcsolat.


2013. szept. 16. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és pl mennyit beszélgettek velük, vagy csak épp köszöntök és ennyi.
2013. szept. 16. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Jo a viszonyunk :) ok is kedvelnek engem es en is oket. Nem nagyon megyunk kozos programokra de hetente latom oket mikor a baratomnal vagyok. 1 eve vagyunk egyutt. 16/L (19/F)
2013. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
10 honapja vagyunkegyutt parommal, o 20F en 19N. Szulei es tesoi is csaladtagkent kezelnek, anyukaja "lanyom"-nak is szolit. Sokszor talalkozunk mert baratommal szinte egyutt elunk, csak ingazunk 1-2 nap nala aztan 1-2 nalam. Osszessegeben joban vagyunk. Persze, volt nehany kisebb nagyobb nezetelteres, de hat hol nincs? :)
2013. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolatunk alatt is és az esküvőnk óta is jóban vagyok a férjem egyes családtagjaival. Anyukával és a fiatalabbik sógornőmmel.:) Ő olyan kicsit, mintha a húgom lenne.


Az idősebbel viszont utáljuk egymást. Ő még köszönni sem hajlandó, ha egy légtérbe kerülünk. Ja, és a saját anyja sem tud vele együtt élni, a húgával is nagyon elmérgesedett a viszonya.


Nem beszélünk túl sokat, mert ha meglátogatjuk őket, akkor általában a férjemmel beszélget, mégiscsak a fia:)


De persze ha megkérdez valamiről akkor beszélgetünk. Amúgy meg inkább csak dísznek vagyok. Végülis a fiára kíváncsi inkább:)


Apósomat már sajnos nem ismerhettem meg, mert nagyon régen meghalt.


27/N

2013. szept. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!